7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Akışık Ozon Yağlı Sabun 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 52 İndirim  
13,00 TL Kazanç  
25,00 TL
12,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Akışık Ozon Yağlı Sabun 100 GR

Akışık Ozon Yağlı Sabun Kaç GR ?

Akışık Ozon Yağlı Sabun 100 GR

Akışık Ozon Yağlı Sabun Kullananlar

Akışık Ozon Yağlı Sabun kullananlar, yani tüketicilerin Akışık Ozon Yağlı Sabun kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Akışık Ozon Yağlı Sabun hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Ne işe yarar ?

Akışık Ozon Yağlı Sabun hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Muhafaza ve Uyarı
 • Akışık Ozon Yağlı Sabun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Akışık Ozon Yağlı Sabun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Akışık Ozon Yağlı Sabun ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Fiyatı

Akışık Ozon Yağlı Sabun fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Belirtileri

Akışık Ozon Yağlı Sabun içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Ürünü Açıklaması

Akışık Ozon Yağlı Sabun

Akışık Ozon Yağlı Sabun

Akışık Ozon Yağlı Sabun Sipariş ver

Akışık Ozon Yağlı Sabun Online Kredi Kartı ile Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun Kapıda Nakit Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun Kapıda Kredi Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun Havale ile Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun Western Union ile Ödeme

Akışık Ozon Yağlı Sabun siparişlerinizde Ankara, İzmir, Bartın, Trabzon, Adana, Kırşehir, Sivas ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Slovakya, Malta, İzlanda, Karadağ, Polonya gibi ve Akışık Ozon Yağlı Sabun Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Avustralya, Ermenistan, Kıbrıs, Moğolistan, Polonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Akışık Ozon Yağlı Sabun Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Akışık Ozon Yağlı Sabun Fiyat, Akışık Ozon Yağlı Sabun Kapıda Ödeme, indirimli al Akışık Ozon Yağlı Sabun , Akışık Ozon Yağlı Sabun nerede satılır, Akışık Ozon Yağlı Sabun yararlı mı, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü satış yerleri, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü faydaları neler, Akışık Ozon Yağlı Sabun kızlar soruyor, Akışık Ozon Yağlı Sabun satılan, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü faydaları, Akışık Ozon Yağlı Sabun kullanımı, Akışık Ozon Yağlı Sabun etkileri, Akışık Ozon Yağlı Sabun zararları, Akışık Ozon Yağlı Sabun ne işe yarar, Akışık Ozon Yağlı Sabun nerden alabilirim, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü hakkında, Akışık Ozon Yağlı Sabun nedir, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü faydası, Akışık Ozon Yağlı Sabun yorumları, Akışık Ozon Yağlı Sabun faydası, Akışık Ozon Yağlı Sabun hakkında açıklama, Akışık Ozon Yağlı Sabun , Akışık Ozon Yağlı Sabun açıklamaları, Akışık Ozon Yağlı Sabun hakkındaki yorumlar, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü satan yerler, Akışık Ozon Yağlı Sabun ne kadar, Akışık Ozon Yağlı Sabun zararlı mı, Akışık Ozon Yağlı Sabun yurtdışı sipariş, Akışık Ozon Yağlı Sabun satan yerler, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nasıl kullanılır, Akışık Ozon Yağlı Sabun uyarılar, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nerden alabilirim, Akışık Ozon Yağlı Sabun açıklamalı detayları, Akışık Ozon Yağlı Sabun satışı, Akışık Ozon Yağlı Sabun satılır, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü satışı, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü etkileri, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nerede satılır, Akışık Ozon Yağlı Sabun nerelerde satılıyor, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü faydaları ve kullanımı, Akışık Ozon Yağlı Sabun nereden alabilirim, Akışık Ozon Yağlı Sabun faydaları, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nereden alınır, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü kullanımı, Akışık Ozon Yağlı Sabun satılan yerler, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü, Akışık Ozon Yağlı Sabun yararları, Akışık Ozon Yağlı Sabun nasıl kullanılır, Akışık Ozon Yağlı Sabun detayları, Akışık Ozon Yağlı Sabun satış yerleri, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nerde, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü satılan yerler, Akışık Ozon Yağlı Sabun neye yarar, Akışık Ozon Yağlı Sabun kadınlar kulübü, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü satan, Akışık Ozon Yağlı Sabun nerde, Akışık Ozon Yağlı Sabun yorum, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü nerelerde satılıyor, Akışık Ozon Yağlı Sabun fiyatları, Akışık Ozon Yağlı Sabun satan, Akışık Ozon Yağlı Sabun nereden alınır, Akışık Ozon Yağlı Sabun ekşi, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü yorum, Akışık Ozon Yağlı Sabun ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi