7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR

Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 66 İndirim  
14,50 TL Kazanç  
22,00 TL
7,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR

Al Najam Hint Kınası Macunu Kaç GR ?

Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR

Al Najam Hint Kınası Macunu Yorumları

Al Najam Hint Kınası Macunu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Al Najam Hint Kınası Macunu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Al Najam Hint Kınası Macunu İçinde Bulunanlar

%90 Hint Kınası %10 Bitkisel Kıvam verici

Al Najam Hint Kınası Macunu Etkileri

Orijinal hint kınasının tüpe doldurulmuş şeklidir. Kına rengi kırmızı ve siyahtır.

Al Najam Hint Kınası Macunu Kullanımı

Şablon alınarak kınanın yapılacağı alana (el kol ayak gibi ) konulur. tüpte bulunan kına şablondan taşmayacak şekilde şablon un içindeki boş alan doldurulur. Tüm boşluklar doldurulduktan sonra 3 dakika kurumasını beklenir. Dağılmaması için çok fazla kına sıkmamalıyız. Kalıbı yavaşça çıkarıp , kınanın kuruyup dökülmesi beklenir. Hint kınası tamamen organiktir.

Al Najam Hint Kınası Macunu Muhafaza ve Uyarı
 • Al Najam Hint Kınası Macunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Al Najam Hint Kınası Macunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Al Najam Hint Kınası Macunu Zararları

Al Najam Hint Kınası Macunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Al Najam Hint Kınası Macunu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Al Najam Hint Kınası Macunu Ürünü Açıklaması

Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR
Al Najam Hint Kınası Macunu 36 GR
 

Al Najam Hint Kınası Macunu Satış

Al Najam Hint Kınası Macunu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu Kapıda Nakit Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu Kapıda Kredi Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu Havale ile Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu Wester Union ile Ödeme

Al Najam Hint Kınası Macunu siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Tokat, Sakarya, Düzce, Edirne, Tekirdağ ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Al Najam Hint Kınası Macunu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Bosna-Hersek, Estonya, Slovakya, Karadağ, İspanya gibi ve Al Najam Hint Kınası Macunu Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Çin, Filistin, Moğolistan, İran, İspanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Al Najam Hint Kınası Macunu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Al Najam Hint Kınası Macunu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Al Najam Hint Kınası Macunu Ücreti, Al Najam Hint Kınası Macunu Kapıda Ödeme, ucuza al Al Najam Hint Kınası Macunu, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü satan, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü satan yerler, Al Najam Hint Kınası Macunu neye yarar, Al Najam Hint Kınası Macunu kullanımı, Al Najam Hint Kınası Macunu detayları, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü faydaları neler, Al Najam Hint Kınası Macunu, Al Najam Hint Kınası Macunu satışı, Al Najam Hint Kınası Macunu ekşi, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü satılan yerler, Al Najam Hint Kınası Macunu yararları, Al Najam Hint Kınası Macunu yorum, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü etkileri, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü kullanımı, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü hakkında, Al Najam Hint Kınası Macunu yurtdışı sipariş, Al Najam Hint Kınası Macunu nasıl kullanılır, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nasıl kullanılır, Al Najam Hint Kınası Macunu nerden alabilirim, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü satış yerleri, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü faydaları, Al Najam Hint Kınası Macunu faydası, Al Najam Hint Kınası Macunu fiyatları, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nerden alabilirim, Al Najam Hint Kınası Macunu satan yerler, Al Najam Hint Kınası Macunu ne kadar, Al Najam Hint Kınası Macunu uyarılar, Al Najam Hint Kınası Macunu zararları, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nerelerde satılıyor, Al Najam Hint Kınası Macunu faydaları, Al Najam Hint Kınası Macunu satış yerleri, Al Najam Hint Kınası Macunu zararlı mı, Al Najam Hint Kınası Macunu açıklamalı detayları, Al Najam Hint Kınası Macunu ne işe yarar, Al Najam Hint Kınası Macunu hakkında açıklama, Al Najam Hint Kınası Macunu nedir, Al Najam Hint Kınası Macunu satılan yerler, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nerede satılır, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nerde, Al Najam Hint Kınası Macunu nereden alabilirim, Al Najam Hint Kınası Macunu hakkındaki yorumlar, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü faydası, Al Najam Hint Kınası Macunu yorumları, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü faydaları ve kullanımı, Al Najam Hint Kınası Macunu satan, Al Najam Hint Kınası Macunu satılan, Al Najam Hint Kınası Macunu nerde, Al Najam Hint Kınası Macunu etkileri, Al Najam Hint Kınası Macunu nerede satılır, Al Najam Hint Kınası Macunu açıklamaları, Al Najam Hint Kınası Macunu nereden alınır, Al Najam Hint Kınası Macunu satılır, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü yorum, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü nereden alınır, Al Najam Hint Kınası Macunu yararlı mı, Al Najam Hint Kınası Macunu nerelerde satılıyor, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü satışı, Al Najam Hint Kınası Macunu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin