7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı 100 ML Bakım Yağı
AMLA PLUS HİNDİSTAN CEVİZİ BAKIM YAĞI 100 ML

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı 100 ML Bakım Yağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı 100 ML

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Kaç ML ?

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı 100 ML

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Yorumları

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı İçeriği

Amla Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Kokulu Yağlar

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Nerede kullanılır ?

Amla yağı, Hindistan Ayurveda’da sıklıkla kullanılan terapötik bir yağdır. Amla, Bektaşi üzümünün Hintçesine denir ve amla yağı genellikle taze veya toz halinde Bektaşi üzümü ile Hindistan cevizi yağının karıştırılıp ısıtılmasıyla elde edilir.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Kullanma Talimatları

Saç kökünü Amla Plus yağı ile düzenli bir şekilde ovalayıp iki saat bekletiniz.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Zararları

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Ürünü Açıklaması

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı 100 ML
AMLA PLUS HİNDİSTAN CEVİZİ BAKIM YAĞI 100 ML
 

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Siparişi

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Kapıda Nakit Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Kapıda Kredi Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Havale ile Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Wester Union ile Ödeme

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı siparişlerinizde Ankara, İzmir, Tunceli, Yozgat, Sivas, Muş, Diyarbakır ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Estonya, İtalya, Portekiz, İngiltere, Slovenya gibi ve AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, İsrail, Türkmenistan, Irak, Kazakistan, Slovenya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Ücreti, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı Kredi Kartı ile Al, En ucuz AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nerelerde satılıyor, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nerede satılır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ne işe yarar, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı neye yarar, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nedir, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nerde, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satan yerler, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nereden alınır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı hakkındaki yorumlar, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı yorumları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü satışı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü satan yerler, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nerede satılır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nereden alabilirim, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü satılan yerler, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satılan yerler, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı açıklamaları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı detayları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı yararlı mı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nereden alınır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satışı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü satan, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı faydası, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satış yerleri, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nerelerde satılıyor, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı açıklamalı detayları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı yurtdışı sipariş, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü yorum, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü satış yerleri, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı yorum, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü faydaları neler, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı etkileri, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satılır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı yararları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı hakkında açıklama, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı kullanımı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı zararları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nasıl kullanılır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ne kadar, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü hakkında, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ekşi, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nasıl kullanılır, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nerden alabilirim, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı zararlı mı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı nerden alabilirim, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı faydaları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü faydaları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı fiyatları, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı uyarılar, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü nerde, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü kullanımı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü etkileri, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satılan, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı satan, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü faydası, AMLA Plus Hindistan Cevizi Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.