7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı 100 ML Bakım Yağı
AMLA PLUS KAKTÜS BAKIM YAĞI 100 ML

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı 100 ML Bakım Yağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 28 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
54,00 TL
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı 100 ML

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Kaç ML ?

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı 100 ML

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Kullananlar

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı İçinde Bulunanlar

Amla Yağı, Kaktüs Yağı, Kokulu Yağlar

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Nerede kullanılır ?

Amla yağı, Hindistan Ayurveda’da sıklıkla kullanılan terapötik bir yağdır. Amla, Bektaşi üzümünün Hintçesine denir ve amla yağı genellikle taze veya toz halinde Bektaşi üzümü ile Hindistan cevizi yağının karıştırılıp ısıtılmasıyla elde edilir.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Nasıl Uygulanır

Saç kökünü Amla Plus yağı ile düzenli bir şekilde ovalayıp iki saat bekletiniz.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Belirtileri

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Ürünü Açıklaması

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı 100 ML
AMLA PLUS KAKTÜS BAKIM YAĞI 100 ML
 

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Satın al

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Kapıda Nakit Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Kapıda Kredi Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Havale ile Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Wester Union ile Ödeme

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Van, Karaman ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Belçika, Macaristan, Monaco, Finlandiya, Moldova, İtalya gibi ve AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Filistin, Sri Lanka, Irak, Kıbrıs, İtalya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Fiyat, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı Kapıda Ödeme, En uygun AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı yararlı mı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı zararlı mı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nereden alınır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı faydaları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı faydası, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nedir, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nerelerde satılıyor, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı yorum, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nasıl kullanılır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü etkileri, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satılan yerler, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nerde, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satan yerler, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nasıl kullanılır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü kullanımı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü faydaları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı hakkındaki yorumlar, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nereden alabilirim, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı açıklamalı detayları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü satılan yerler, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı kullanımı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nerede satılır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı yurtdışı sipariş, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı etkileri, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü satan yerler, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü satan, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nerden alabilirim, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı detayları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı açıklamaları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı zararları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı yorumları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nereden alınır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satılır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ne işe yarar, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü yorum, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nerede satılır, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü hakkında, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satış yerleri, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nerde, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı neye yarar, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü satışı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü satış yerleri, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı fiyatları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ne kadar, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü nerden alabilirim, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı uyarılar, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satışı, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı nerelerde satılıyor, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ekşi, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satan, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü faydaları neler, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü faydası, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı yararları, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı hakkında açıklama, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı satılan, AMLA Plus Kaktüs Cevizi Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin