7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > AMLA Plus Zeytin Yağı 100 ML Bakım Yağı
AMLA PLUS ZEYTİN BAKIM YAĞI 100 ML

AMLA Plus Zeytin Yağı 100 ML Bakım Yağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 28 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
54,00 TL
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

AMLA Plus Zeytin Yağı 100 ML

AMLA Plus Zeytin Yağı Kaç ML ?

AMLA Plus Zeytin Yağı 100 ML

AMLA Plus Zeytin Yağı İzin Belgesi

asd

AMLA Plus Zeytin Yağı Kullanıcıları

AMLA Plus Zeytin Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de AMLA Plus Zeytin Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

AMLA Plus Zeytin Yağı İçeriği

Amla Yağı, Zeytin Yağı, Kokulu Yağlar

AMLA Plus Zeytin Yağı Ne işe yarar ?

Amla yağı, Hindistan Ayurveda’da sıklıkla kullanılan terapötik bir yağdır. Amla, Bektaşi üzümünün Hintçesine denir ve amla yağı genellikle taze veya toz halinde Bektaşi üzümü ile Hindistan cevizi yağının karıştırılıp ısıtılmasıyla elde edilir.

AMLA Plus Zeytin Yağı Nasıl Kullanılır

Saç kökünü Amla Plus yağı ile düzenli bir şekilde ovalayıp iki saat bekletiniz.

AMLA Plus Zeytin Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • AMLA Plus Zeytin Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • AMLA Plus Zeytin Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AMLA Plus Zeytin Yağı Belirtileri

AMLA Plus Zeytin Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. AMLA Plus Zeytin Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AMLA Plus Zeytin Yağı Ürünü Açıklaması

AMLA Plus Zeytin Yağı 100 ML
AMLA PLUS ZEYTİN BAKIM YAĞI 100 ML
 

AMLA Plus Zeytin Yağı Satın al

AMLA Plus Zeytin Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı Kapıda Nakit Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı Kapıda Kredi Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı Havale ile Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı Wester Union ile Ödeme

AMLA Plus Zeytin Yağı siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Hatay, Eskişehir, Ordu, Çankırı, Tekirdağ ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

AMLA Plus Zeytin Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İsveç, İngiltere, İzlanda, Ukrayna, İtalya gibi ve AMLA Plus Zeytin Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Filipinler, Avustralya, Afganistan, Kazakistan, İtalya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Zeytin Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve AMLA Plus Zeytin Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

AMLA Plus Zeytin Yağı Fiyat, AMLA Plus Zeytin Yağı Kapıda Ödeme, En uygun AMLA Plus Zeytin Yağı, AMLA Plus Zeytin Yağı faydası, AMLA Plus Zeytin Yağı nasıl kullanılır, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nerden alabilirim, AMLA Plus Zeytin Yağı faydaları, AMLA Plus Zeytin Yağı ekşi, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü satan yerler, AMLA Plus Zeytin Yağı açıklamaları, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü hakkında, AMLA Plus Zeytin Yağı açıklamalı detayları, AMLA Plus Zeytin Yağı nereden alınır, AMLA Plus Zeytin Yağı hakkında açıklama, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü faydaları neler, AMLA Plus Zeytin Yağı yorum, AMLA Plus Zeytin Yağı nerden alabilirim, AMLA Plus Zeytin Yağı nerede satılır, AMLA Plus Zeytin Yağı satılan, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nereden alınır, AMLA Plus Zeytin Yağı neye yarar, AMLA Plus Zeytin Yağı etkileri, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü satışı, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü satılan yerler, AMLA Plus Zeytin Yağı ne işe yarar, AMLA Plus Zeytin Yağı ne kadar, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü satış yerleri, AMLA Plus Zeytin Yağı fiyatları, AMLA Plus Zeytin Yağı nerde, AMLA Plus Zeytin Yağı hakkındaki yorumlar, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü faydası, AMLA Plus Zeytin Yağı zararları, AMLA Plus Zeytin Yağı satışı, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nerede satılır, AMLA Plus Zeytin Yağı satılır, AMLA Plus Zeytin Yağı nedir, AMLA Plus Zeytin Yağı satış yerleri, AMLA Plus Zeytin Yağı uyarılar, AMLA Plus Zeytin Yağı yararlı mı, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nasıl kullanılır, AMLA Plus Zeytin Yağı satan, AMLA Plus Zeytin Yağı yararları, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü satan, AMLA Plus Zeytin Yağı nerelerde satılıyor, AMLA Plus Zeytin Yağı yorumları, AMLA Plus Zeytin Yağı kullanımı, AMLA Plus Zeytin Yağı, AMLA Plus Zeytin Yağı satılan yerler, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü yorum, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü etkileri, AMLA Plus Zeytin Yağı yurtdışı sipariş, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü faydaları, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nerelerde satılıyor, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü nerde, AMLA Plus Zeytin Yağı zararlı mı, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü kullanımı, AMLA Plus Zeytin Yağı satan yerler, AMLA Plus Zeytin Yağı nereden alabilirim, AMLA Plus Zeytin Yağı detayları, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü, AMLA Plus Zeytin Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin