7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 ML
Arifoğlu Çam Terebentin Yağı

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 43 İndirim  
14,50 TL Kazanç  
34,00 TL
19,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 ML

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Kaç ML ?

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 ML

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı İzin Belgesi

ARİFOĞLU DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. – ISTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI 21.ADA 22.YOL NO:58-60 BAĞCILAR-İSTANBUL

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Kullanıcıları

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Arifoğlu Çam Terebentin Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı İçindekiler

100% çam terebentin yağı soğuk pres ile elde edilmiştir.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Zararları

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Ürünü Açıklaması

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 ML
Arifoğlu Çam Terebentin Yağı
 

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Sipariş ver

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Havale ile Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Wester Union ile Ödeme

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Gaziantep, Hakkâri, Van, Karabük, Tokat ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belarus, Hırvatistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Portekiz gibi ve Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Özbekistan, Suriye, Kazakistan, Çin, Portekiz gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Fiyatı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı Kredi Kartı ile Al, ucuza al Arifoğlu Çam Terebentin Yağı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nerelerde satılıyor, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü satan, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nereden alabilirim, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü satış yerleri, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü hakkında, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nasıl kullanılır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nedir, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nerde, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı detayları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satılan yerler, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nerden alabilirim, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü satılan yerler, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı zararlı mı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı faydası, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı açıklamalı detayları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nereden alınır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı yorum, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı yurtdışı sipariş, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü kullanımı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nerede satılır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satış yerleri, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nasıl kullanılır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı hakkında açıklama, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü satan yerler, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü faydaları neler, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ekşi, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı fiyatları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı etkileri, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı açıklamaları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü etkileri, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı zararları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü faydası, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı yararları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nereden alınır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ne işe yarar, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü yorum, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı yorumları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ne kadar, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı neye yarar, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satışı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı kullanımı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satılan, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nerde, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satan, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satan yerler, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı yararlı mı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı satılır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü faydaları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı uyarılar, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nerede satılır, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı faydaları, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü satışı, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı nerden alabilirim, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı hakkındaki yorumlar, Arifoğlu Çam Terebentin Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin