7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Arifoğlu Ürünleri > Arifoğlu Çörekotu Yağı 250ml – Soğuk Pres – Cold Pres – 7 Kutu
Arifoğlu Çörekotu Yağı 250 ML

Arifoğlu Çörekotu Yağı 250ml – Soğuk Pres – Cold Pres – 7 Kutu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 3 İndirim  
14,50 TL Kazanç  
487,00 TL
472,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Arifoğlu Çörekotu Yağı – Soğuk Pres 250 ML x 7 Kutu

Arifoğlu Çörekotu Yağı Kaç ML ?

Arifoğlu Çörekotu Yağı 250 ML

Arifoğlu Çörekotu Yağı İzin Belgesi

ARİFOĞLU DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. – ISTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI 21.ADA 22.YOL NO:58-60 BAĞCILAR-İSTANBUL

Arifoğlu Çörekotu Yağı Yorumları

Arifoğlu Çörekotu Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Arifoğlu Çörekotu Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Arifoğlu Çörekotu Yağı İçeriği

100% çörekotu yağı soğuk pres ile elde edilmiştir.

Arifoğlu Çörekotu Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Arifoğlu Çörekotu Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Arifoğlu Çörekotu Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Arifoğlu Çörekotu Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Arifoğlu Çörekotu Yağı Yan Etkileri

Arifoğlu Çörekotu Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Arifoğlu Çörekotu Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Arifoğlu Çörekotu Yağı Ürünü Açıklaması

Arifoğlu Çörekotu Yağı 250 ML x 7 Kutu
Arifoğlu Çörekotu Yağı 250 ML
 

Arifoğlu Çörekotu Yağı Satın al

Arifoğlu Çörekotu Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı Havale ile Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı Wester Union ile Ödeme

Arifoğlu Çörekotu Yağı siparişlerinizde İzmir, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Yozgat, Gümüşhane, Zonguldak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Arifoğlu Çörekotu Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Norveç, Portekiz, Moldova gibi ve Arifoğlu Çörekotu Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Filipinler, Bahreyn, Çin, Avustralya, Moldova gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Arifoğlu Çörekotu Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Arifoğlu Çörekotu Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Arifoğlu Çörekotu Yağı Ücreti, Arifoğlu Çörekotu Yağı Kredi Kartı ile Al, indirimli Arifoğlu Çörekotu Yağı , Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nerde, Arifoğlu Çörekotu Yağı fiyatları, Arifoğlu Çörekotu Yağı satış yerleri, Arifoğlu Çörekotu Yağı hakkında açıklama, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü faydaları neler, Arifoğlu Çörekotu Yağı yararları, Arifoğlu Çörekotu Yağı ne işe yarar, Arifoğlu Çörekotu Yağı nerde, Arifoğlu Çörekotu Yağı satılan yerler, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nereden alınır, Arifoğlu Çörekotu Yağı hakkındaki yorumlar, Arifoğlu Çörekotu Yağı etkileri, Arifoğlu Çörekotu Yağı açıklamalı detayları, Arifoğlu Çörekotu Yağı yararlı mı, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü satan, Arifoğlu Çörekotu Yağı neye yarar, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü satılan yerler, Arifoğlu Çörekotu Yağı nereden alınır, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü yorum, Arifoğlu Çörekotu Yağı yurtdışı sipariş, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü satışı, Arifoğlu Çörekotu Yağı nereden alabilirim, Arifoğlu Çörekotu Yağı satan yerler, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü, Arifoğlu Çörekotu Yağı nerede satılır, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Arifoğlu Çörekotu Yağı , Arifoğlu Çörekotu Yağı nerden alabilirim, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü faydaları, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü kullanımı, Arifoğlu Çörekotu Yağı açıklamaları, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nerede satılır, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nasıl kullanılır, Arifoğlu Çörekotu Yağı satan, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü nerden alabilirim, Arifoğlu Çörekotu Yağı zararları, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü faydası, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü etkileri, Arifoğlu Çörekotu Yağı satışı, Arifoğlu Çörekotu Yağı zararlı mı, Arifoğlu Çörekotu Yağı faydası, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü satan yerler, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü hakkında, Arifoğlu Çörekotu Yağı satılan, Arifoğlu Çörekotu Yağı detayları, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü satış yerleri, Arifoğlu Çörekotu Yağı kullanımı, Arifoğlu Çörekotu Yağı faydaları, Arifoğlu Çörekotu Yağı yorum, Arifoğlu Çörekotu Yağı nasıl kullanılır, Arifoğlu Çörekotu Yağı uyarılar, Arifoğlu Çörekotu Yağı nerelerde satılıyor, Arifoğlu Çörekotu Yağı satılır, Arifoğlu Çörekotu Yağı ekşi, Arifoğlu Çörekotu Yağı yorumları, Arifoğlu Çörekotu Yağı nedir, Arifoğlu Çörekotu Yağı ne kadar, Arifoğlu Çörekotu Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin