7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı 20 ML

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı 20 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 32 İndirim  
8,00 TL Kazanç  
25,00 TL
17,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı 20 ML

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı 20 ML

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Kaç ML ?

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı 20 ML

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı İzin Belgesi

Arı Mühendislik Tar. ve Hay. Ürün. Üret. Koz. Paz. San ve Tic. Ltd. Şti.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Kullanıcıları

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı İçindekiler

Dere Otundan Maserasyon yöntemiyle elde edilmiş Dere Otu Yağı’dır.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Etkileri

Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Kullanımı

Damlalıklı şişesiyle rahat kullanım sunan ürün,az bir miktar suya 5-6 damla damlatılıp günde iki ya da üç kez kullanılabilir.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Ürünü Açıklaması

Balen Dere Otu Yağı tamamen doğal bir üründür.İçerisindeki dere otu yağı genellikle süt artırıcı olarak kullanılır

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Yan Etkileri

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Sipariş ver

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Bartın, Şırnak, Bayburt, Kahramanmaraş, Kars ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Avusturya, Monaco, Sırbistan, Ukrayna, Estonya, İngiltere gibi ve Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Nepal, İran, Irak, Suudi Arabistan, İngiltere gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Fiyatı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı Kredi Kartı ile Al, indirimli Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı , Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nereden alınır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü yorum, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ne işe yarar, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü hakkında, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü faydaları neler, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı detayları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı zararları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı yararlı mı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nerden alabilirim, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nerde, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı yorumları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı yararları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı hakkındaki yorumlar, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı fiyatları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü satan, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü etkileri, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nerde, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü faydası, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nerede satılır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satılan yerler, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü faydaları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü kullanımı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı zararlı mı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı , Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nerelerde satılıyor, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satılan, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ne kadar, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nereden alınır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satışı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı açıklamalı detayları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü satılan yerler, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı faydası, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satılır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü satan yerler, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nasıl kullanılır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü satışı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı faydaları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı yurtdışı sipariş, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü satış yerleri, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı açıklamaları, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı nerede satılır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı uyarılar, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı kullanımı, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı yorum, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satış yerleri, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nerden alabilirim, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı hakkında açıklama, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satan, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü nasıl kullanılır, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı satan yerler, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı etkileri, Balen Dere Otu (Distilasyon) Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.