7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Balen Gıda Takviyeleri > BALEN Ekinezya Kapsül 375mg * 60 Kapsül

BALEN Ekinezya Kapsül 375mg * 60 Kapsül

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 14 İndirim  
5,01 TL Kazanç  
35,00 TL
29,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Satın al

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Kaç ?

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül 375mg 60 Kapsül

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül İzin Belgesi

Arı Mühendislik Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti Tarafından Üretilmiştir.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Yorumları

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül İçindekiler

Ekinezya bitkisi genel olarak polisakkaritler flavonoidler, kafeik asit türevleri, esansiyel yağlar, poliasetilenler, alkilamidler, glikoproteinler, steroller, mineral ve yağ asitleri içermektedir.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Faydaları

Günümüzde ekinezya hakkında hemen hemen her ülküde çeşitli alanlarda araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda kök kısmında bulunan caftaric ve cichoric asit bilinen fenol bileşikleri olmakla birlikte, değişik yapıdaki polisakkaritler, alkylamides ve cichoric asit ekinezya da bulunan en önemli etken maddeler olduğu anlaşılmıştır.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Nasıl Uygulanır

Günde 2 defa sabah ve akşam yemeklerinden önce kullanımı önerilmektedir.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Muhafaza ve Uyarı
 • Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Ürünü Açıklaması

Günümüzde ekinezya hakkında hemen hemen her ülküde çeşitli alanlarda araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda kök kısmında bulunan caftaric ve cichoric asit bilinen fenol bileşikleri olmakla birlikte, değişik yapıdaki polisakkaritler, alkylamides ve cichoric asit ekinezya da bulunan en önemli etken maddeler olduğu anlaşılmıştır.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Zararları

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül siparişlerinizde İzmir, Ankara, Kütahya, Tokat, Kocaeli, Bingöl, Kars ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Ukrayna, Belarus, Slovakya, Litvanya, Yunanistan gibi ve Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Avustralya, Maldivler, Türkmenistan, Yunanistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Ücreti, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül Kapıda Ödemeli, En uygun Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nerden alabilirim, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül zararları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü satan yerler, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü kullanımı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satışı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül yorumları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü satan, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satan yerler, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül hakkında açıklama, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nerde, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nasıl kullanılır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül faydaları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü satış yerleri, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül detayları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül yararlı mı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü yorum, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nerede satılır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü satışı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nereden alınır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları neler, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nereden alınır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü hakkında, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül zararlı mı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satılır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nerde, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü faydası, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ne kadar, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül kullanımı, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül yararları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satılan, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satan, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül nerelerde satılıyor, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nerede satılır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü etkileri, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satış yerleri, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül uyarılar, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nerden alabilirim, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ne işe yarar, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül yurtdışı sipariş, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül açıklamaları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül fiyatları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül satılan yerler, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül açıklamalı detayları, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül etkileri, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül hakkındaki yorumlar, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül yorum, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nasıl kullanılır, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül faydası, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü satılan yerler, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, Balen Ekinezya Ekstraktı Kapsül ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

BALEN EKİNEZYA KAPSÜL FİRMA GÖNDERİLERİMİZİN TAMAMINA ADINIZA FATURA KESİLMEKTEDİR.

FATURASIZ ÜRÜN EŞİTTİR GÜVENSİZ ÜRÜNDÜR.

MAĞAZAMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER PERAKENDE SATIŞ MAĞAZAMIZINDA STOĞUNDA MEVCUTTUR.

VE AYNI GÜN KARGOYA TESLİM   EDİLMEKTEDİR.

BİZE TELEFON MAİL YADA N11 SORU SOR SAYFASINDAN İSTEDİĞİNİZ SORUYU YÖNELTEBİLİRSİNİZ..

MAĞAZA ÇALIŞANLARININ TAMAMI TECRÜBE SAHİBİ KİŞİLERDİR
Tüm Markalarda Hem Ucuz Hem Güvenilir
Aynı Gün Kargo – Hızlı Teslimat – Güvenilir Mağaza  – Orjinal Ürün Garantisi

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.