7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Balen Takviye Edici Gıdalar > Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül 380MG X 80 Kapsül Orjinal

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül 380MG X 80 Kapsül Orjinal

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 28 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
54,00 TL
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül 380MG X 80 Kapsül

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kaç Kapsül ?

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül 380MG X 80 Kapsül

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül İzin Belgesi

Arı Mühendislik Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti | Adres: İvedik Organize Sanayi Bölge Mah. 2271.Cad. No: 7-9 Yenimahalle / Ankara – TÜRKİYE

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kullanıcı Yorumları

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Muhafaza ve Uyarı
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Belirtileri

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü Açıklaması

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yerli üretim
Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül
Ürün Barkod: 8690957000325
 

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Sipariş

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Online Kredi Kartı ile Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kapıda Nakit Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kapıda Kredi Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Havale ile Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Wester Union ile Ödeme

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Samsun, Eskişehir, Denizli, Nevşehir, Gaziantep ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Macaristan, İspanya, San Marino, Monaco, Letonya gibi ve Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Sri Lanka, Singapur, Katar, Suriye, Letonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Fiyat, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kapıda Ödemeli, indirimli Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satışı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü hakkında, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü etkileri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nereden alabilirim, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerden alabilirim, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül açıklamaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül neye yarar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ekşi, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları neler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerden alabilirim, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül fiyatları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nereden alınır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ne işe yarar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül faydası, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yorumları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü yorum, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yurtdışı sipariş, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nasıl kullanılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerede satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yararlı mı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül zararlı mı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ne kadar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satış yerleri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydası, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nasıl kullanılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül açıklamalı detayları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yorum, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül uyarılar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerede satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerelerde satılıyor, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerde, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkında açıklama, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satılan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerde, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nereden alınır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yararları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül etkileri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satışı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül zararları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satış yerleri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkındaki yorumlar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül faydaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nedir, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül detayları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin