7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Balen Gıda Takviyeleri > BALEN FEVERFEW KAPSÜL 455 MG*80

BALEN FEVERFEW KAPSÜL 455 MG*80

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 10 İndirim  
4,01 TL Kazanç  
40,00 TL
35,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Sipariş ver

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kaç ?

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül 455mg 80 Kapsül

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül İzin Belgesi

Arı Mühendislik Tarımsal ve Hayvansal Ürünler Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti Tarafından Üretilmiştir.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Yorumları

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül İçindekiler

Balen feverfew ekstraktından üretilmiştir. İçeriğinde Hiçbir şekilde Katkı Maddesi içermez Tamamen Doğaldır.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Etkileri

Feverfew (Tanacetum parthenium) ya da diğer adıyla gümüşdüğme bitkisi, papatya ailesinin bir üyesidir. Tespit edilmiş temel bileşiği, seskiterpen laktonlardan biri olan partenolid’dir.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kullanımı

Yetişkinler için gün de 1 – 2 adet kapsül kullanılması önerilmektedir.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Muhafaza ve Uyarı
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü Açıklaması

Feverfew’in içeriğinde, özellikle apigenin ve luteolin gibi flavonoid glikosidler de vardır. 1970’den beri kapsamlı bir çalışma sonucu ortaya bu bitkinin şifalı olayları ortaya çıkmıştır.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Belirtileri

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül siparişlerinizde Ankara, İzmir, Mardin, Kastamonu, Hakkâri, Bitlis, Edirne ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Belçika, Makedonya, Polonya, Hırvatistan, Litvanya, Finlandiya gibi ve Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Lübnan, İsrail, Nepal, Kazakistan, Finlandiya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Fiyat, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül Kredi Kartı ile Al, ucuza al Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nereden alınır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül açıklamaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül detayları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yurtdışı sipariş, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül açıklamalı detayları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerede satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nereden alınır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü yorum, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül faydası, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satış yerleri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satışı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerelerde satılıyor, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satış yerleri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerede satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerde, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ne kadar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yararlı mı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satışı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül fiyatları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nerden alabilirim, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü hakkında, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları neler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılan, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül faydaları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yararları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerden alabilirim, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nasıl kullanılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü etkileri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül uyarılar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ne işe yarar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül zararlı mı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül zararları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü nasıl kullanılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül etkileri, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü satılan yerler, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül nerde, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydası, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yorumları, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkındaki yorumlar, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül hakkında açıklama, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül satılır, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül yorum, Balen Feverfew Ekstraktı Kapsül ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

BALENFEVERFEW KAPSÜL 455 MG*80

FİRMA GÖNDERİLERİMİZİN TAMAMINA ADINIZA FATURA KESİLMEKTEDİR.

FATURASIZ ÜRÜN EŞİTTİR GÜVENSİZ ÜRÜNDÜR.

MAĞAZAMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER PERAKENDE SATIŞ MAĞAZAMIZINDA STOĞUNDA MEVCUTTUR.

VE AYNI GÜN KARGOYA TESLİM   EDİLMEKTEDİR.

BİZE TELEFON MAİL YADA N11 SORU SOR SAYFASINDAN İSTEDİĞİNİZ SORUYU YÖNELTEBİLİRSİNİZ..

MAĞAZA ÇALIŞANLARININ TAMAMI TECRÜBE SAHİBİ KİŞİLERDİR
Tüm Markalarda Hem Ucuz Hem Güvenilir
Aynı Gün Kargo – Hızlı Teslimat – Güvenilir Mağaza  – Orjinal Ürün Garantisi

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.