7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Yağlar > Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı 20 ML

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı 20 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 52 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
27,00 TL
13,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı 20 ML

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Kaç ML ?

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı 20 ML

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Kullanıcıları

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı kullananlar, yani tüketicilerin Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Etkileri

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Fiyatı

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Belirtileri

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Ürünü Açıklaması

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Sipariş

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Havale ile Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Western Union ile Ödeme

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı siparişlerinizde Ankara, İzmir, Kocaeli, Hakkâri, Çankırı, Diyarbakır, Kırklareli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Sırbistan, Lüksemburg, İngiltere, İspanya, Çek Cumhuriyeti gibi ve Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, Irak, Myanmar, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Fiyat, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı Kredi Kartı ile Al, En ucuz Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı , Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satılır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü satış yerleri, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı hakkında açıklama, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nerde, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü satan, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü hakkında, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nereden alınır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü yorum, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nasıl kullanılır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ne kadar, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satışı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nasıl kullanılır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satış yerleri, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nerde, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı zararları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nerden alabilirim, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı detayları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı kullanımı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı açıklamalı detayları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı yararları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü etkileri, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı hakkındaki yorumlar, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satılan yerler, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nerelerde satılıyor, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nerede satılır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ne işe yarar, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü faydaları neler, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü kullanımı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı fiyatları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satılan, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nereden alınır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü satışı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satan yerler, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı neye yarar, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nereden alabilirim, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı kadınlar kulübü, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü faydaları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nerden alabilirim, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı uyarılar, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ekşi, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı satan, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı faydası, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı yararlı mı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı faydaları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı zararlı mı, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü faydası, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı etkileri, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı yorum, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü nerede satılır, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı kızlar soruyor, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü satılan yerler, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı , Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı açıklamaları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü satan yerler, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı yorumları, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı yurtdışı sipariş, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı nedir, Bidoğa Pirinç Kepeği Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin