7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Yağlar > Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı 20 ML

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı 20 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 45 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
31,00 TL
17,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı 20 ML

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Kaç ML ?

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı 20 ML

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Üretici Firma Adı

BİDOĞA BİTKİSEL ÜRÜNLER ZAHİD ABDULLAH DAĞDEVİREN

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Yorumları

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı kullananlar, yani tüketicilerin Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Nerede kullanılır ?

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Fiyatı

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Zararları

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Ürünü Açıklaması

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Siparişi

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Havale ile Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Western Union ile Ödeme

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Siirt, Edirne, Batman, Denizli, Sakarya ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İngiltere, Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, San Marino gibi ve Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Malezya, Filistin, Mısır, Tacikistan, San Marino gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Fiyat, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı Kredi Kartı ile Al, En uygun Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı , Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı hakkında açıklama, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nereden alınır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı detayları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı neye yarar, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı faydaları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satılan, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı , Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nerede satılır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nasıl kullanılır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nerden alabilirim, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nasıl kullanılır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı kadınlar kulübü, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı faydası, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı yararlı mı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı uyarılar, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü faydaları neler, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü satışı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı etkileri, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü etkileri, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nereden alabilirim, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ne işe yarar, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü yorum, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı hakkındaki yorumlar, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satılır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nedir, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ekşi, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü kullanımı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satışı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nerde, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı yararları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ne kadar, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nereden alınır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı fiyatları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı zararları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü faydası, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü faydaları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı açıklamalı detayları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı yorumları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı kızlar soruyor, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı zararlı mı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nerden alabilirim, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı yurtdışı sipariş, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü satan, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satılan yerler, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nerelerde satılıyor, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı kullanımı, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü nerde, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı nerede satılır, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü satılan yerler, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satan yerler, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü satan yerler, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı yorum, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı açıklamaları, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satış yerleri, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü hakkında, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü satış yerleri, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı satan, Bidoğa Üzerlik Tohumu Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin