7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR
Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR

Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 65 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
23,00 TL
8,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Kaç GR ?

Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR

Biotama Ardıç Katranlı Sabun İzin Belgesi

Biota Bitkisel İlaç ve Kozmetik – Emek Mah. Sivat Cad. No:9 Sancaktepe / İstanbul

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Yorumları

Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Biotama Ardıç Katranlı Sabun hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Kullanımı

Haftada 2-3 kez uygulanabilir.Uygulanacak bölgeyi ıslattıktan sonra masaj şeklinde uygulayınız,biraz bekledikten sonra tamamen durulayınız.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Muhafaza ve Uyarı
 • Biotama Ardıç Katranlı Sabun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Biotama Ardıç Katranlı Sabun Belirtileri

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Biotama Ardıç Katranlı Sabun Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Ürünü Açıklaması

Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR
Biotama Ardıç Katranlı Sabun 150 GR
 

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Sipariş

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Online Kredi Kartı ile Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Kapıda Nakit Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Kapıda Kredi Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Havale ile Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Wester Union ile Ödeme

Biotama Ardıç Katranlı Sabun siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Hakkâri, Yalova, Mersin, Sakarya, Çanakkale ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Avusturya, Polonya, Karadağ, İsviçre, Makedonya, Litvanya gibi ve Biotama Ardıç Katranlı Sabun Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Pakistan, Umman, Türkmenistan, Bhutan, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Biotama Ardıç Katranlı Sabun Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Biotama Ardıç Katranlı Sabun Ücreti, Biotama Ardıç Katranlı Sabun Kapıda Ödeme, ucuza al Biotama Ardıç Katranlı Sabun, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satılır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü satılan yerler, Biotama Ardıç Katranlı Sabun kullanımı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nerelerde satılıyor, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü satış yerleri, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü satan, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satılan yerler, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satışı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun açıklamalı detayları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nerede satılır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun hakkındaki yorumlar, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü satışı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun faydaları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun, Biotama Ardıç Katranlı Sabun yurtdışı sipariş, Biotama Ardıç Katranlı Sabun yararları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nasıl kullanılır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun faydası, Biotama Ardıç Katranlı Sabun yararlı mı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nerden alabilirim, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satan yerler, Biotama Ardıç Katranlı Sabun neye yarar, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ne işe yarar, Biotama Ardıç Katranlı Sabun etkileri, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nedir, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nereden alınır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun yorumları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü hakkında, Biotama Ardıç Katranlı Sabun uyarılar, Biotama Ardıç Katranlı Sabun fiyatları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü faydaları neler, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satan, Biotama Ardıç Katranlı Sabun zararlı mı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun hakkında açıklama, Biotama Ardıç Katranlı Sabun zararları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü yorum, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nerden alabilirim, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ne kadar, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satış yerleri, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü satan yerler, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü etkileri, Biotama Ardıç Katranlı Sabun satılan, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nereden alabilirim, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nerde, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nereden alınır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ekşi, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü faydası, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü faydaları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun detayları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nerde, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü faydaları ve kullanımı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü kullanımı, Biotama Ardıç Katranlı Sabun yorum, Biotama Ardıç Katranlı Sabun açıklamaları, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nasıl kullanılır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun nerede satılır, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü nerelerde satılıyor, Biotama Ardıç Katranlı Sabun ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin