7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Biozef Aynısefa Kremi 25 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 47 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
30,00 TL
16,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Biozef Aynısefa Kremi 25 GR

Biozef Aynısefa Kremi Kaç GR ?

Biozef Aynısefa Kremi 25 GR

Biozef Aynısefa Kremi Üretici Firma Adı

BIOZEF Doğal Ürünler

Biozef Aynısefa Kremi Yorumlar

Biozef Aynısefa Kremi kullananlar, yani tüketicilerin Biozef Aynısefa Kremi kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Biozef Aynısefa Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Biozef Aynısefa Kremi İçindekiler

Aynısefa bitkisi özü

Biozef Aynısefa Kremi Faydaları

Biozef Aynısefa Kremi hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Biozef Aynısefa Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • Biozef Aynısefa Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Biozef Aynısefa Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Biozef Aynısefa Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Biozef Aynısefa Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Biozef Aynısefa Kremi Fiyatı

Biozef Aynısefa Kremi fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Biozef Aynısefa Kremi Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Biozef Aynısefa Kremi Zararları

Biozef Aynısefa Kremi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Biozef Aynısefa Kremi Ürünü Açıklaması

Biozef Aynısefa Kremi

Biozef Aynısefa Kremi

Biozef Aynısefa Kremi Sipariş

Biozef Aynısefa Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi Kapıda Nakit Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi Kapıda Kredi Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi Havale ile Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi Western Union ile Ödeme

Biozef Aynısefa Kremi siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Hatay, Çanakkale, Bayburt, Van, Aksaray ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Biozef Aynısefa Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Danimarka, San Marino, Malta, Litvanya, İspanya gibi ve Biozef Aynısefa Kremi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Suriye, Katar, Gürcistan, Suudi Arabistan, İspanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Biozef Aynısefa Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Biozef Aynısefa Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Biozef Aynısefa Kremi Fiyatı, Biozef Aynısefa Kremi Kredi Kartı ile Al, indirimli al Biozef Aynısefa Kremi, Biozef Aynısefa Kremi ne kadar, Biozef Aynısefa Kremi uyarılar, Biozef Aynısefa Kremi satan, Biozef Aynısefa Kremi açıklamalı detayları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü kullanımı, Biozef Aynısefa Kremi açıklamaları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü hakkında, Biozef Aynısefa Kremi fiyatları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü faydaları neler, Biozef Aynısefa Kremi satan yerler, Biozef Aynısefa Kremi nerde, Biozef Aynısefa Kremi nerede satılır, Biozef Aynısefa Kremi yararları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü faydaları, Biozef Aynısefa Kremi nereden alabilirim, Biozef Aynısefa Kremi detayları, Biozef Aynısefa Kremi nasıl kullanılır, Biozef Aynısefa Kremi nedir, Biozef Aynısefa Kremi zararlı mı, Biozef Aynısefa Kremi satış yerleri, Biozef Aynısefa Kremi zararları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nerden alabilirim, Biozef Aynısefa Kremi kadınlar kulübü, Biozef Aynısefa Kremi ürünü satışı, Biozef Aynısefa Kremi faydaları, Biozef Aynısefa Kremi yorum, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nereden alınır, Biozef Aynısefa Kremi, Biozef Aynısefa Kremi ürünü, Biozef Aynısefa Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Biozef Aynısefa Kremi nerden alabilirim, Biozef Aynısefa Kremi ürünü satan yerler, Biozef Aynısefa Kremi ürünü satılan yerler, Biozef Aynısefa Kremi ürünü etkileri, Biozef Aynısefa Kremi ürünü satan, Biozef Aynısefa Kremi yurtdışı sipariş, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nerde, Biozef Aynısefa Kremi nerelerde satılıyor, Biozef Aynısefa Kremi nereden alınır, Biozef Aynısefa Kremi kızlar soruyor, Biozef Aynısefa Kremi ne işe yarar, Biozef Aynısefa Kremi ürünü satış yerleri, Biozef Aynısefa Kremi ekşi, Biozef Aynısefa Kremi faydası, Biozef Aynısefa Kremi hakkında açıklama, Biozef Aynısefa Kremi satışı, Biozef Aynısefa Kremi ürünü yorum, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nasıl kullanılır, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Biozef Aynısefa Kremi ürünü faydası, Biozef Aynısefa Kremi kullanımı, Biozef Aynısefa Kremi satılır, Biozef Aynısefa Kremi hakkındaki yorumlar, Biozef Aynısefa Kremi etkileri, Biozef Aynısefa Kremi satılan, Biozef Aynısefa Kremi satılan yerler, Biozef Aynısefa Kremi yorumları, Biozef Aynısefa Kremi ürünü nerede satılır, Biozef Aynısefa Kremi yararlı mı, Biozef Aynısefa Kremi neye yarar, Biozef Aynısefa Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin