7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Çeşitli Lokman Hekim Ürünleri > Burlumbuş Otu Jeli 120 ML 5 Adet
Burlumbuş Otu Jeli 5li

Burlumbuş Otu Jeli 120 ML 5 Adet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 26 İndirim  
33,00 TL Kazanç  
129,00 TL
96,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Burlumbuş Otu Jeli 120 ML x 5 Adet

Burlumbuş Otu Jeli Kaç ML ?

Burlumbuş Otu Jeli 120 ML

Burlumbuş Otu Jeli Kullananlar

Burlumbuş Otu Jeli ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Burlumbuş Otu Jeli hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli İçinde Bulunanlar

Burlumbuş otu özü.

Burlumbuş Otu Jeli Faydaları

Dünyada sadece brezilya bölgesinde bulunan burlumbuş otundan elde edilmiş bitki karışımlı jel dir.

Burlumbuş Otu Jeli Kullanma Talimatları

Burlumbuş otu jeli kullanımı oldukça basittir. Kullanırken dikkat edeceğiniz nokta ise uygulama yapılacak bölgenin temiz ve arındırılmış olmasıdır. Jel formda formülize edilen ürün kullanım şekline gelecek olursak. İstenilen bölgeye yeteri kadar jel dökülür. Sonrasıda jel bölgeye parmak uçlarınızı kullanılarak hafif şekilde dairesel hareketler ile çok bastırmadan masaj yapılarak sürülmesi tavsiye olunur. Bu bir ilaç değildir, kozmetik ürünüdür.

Burlumbuş Otu Jeli Muhafaza ve Uyarı
 • Burlumbuş Otu Jeli Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Burlumbuş Otu Jeli ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Burlumbuş Otu Jeli ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Burlumbuş Otu Jeli ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Burlumbuş Otu Jeli Zararları

Burlumbuş Otu Jeli Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Burlumbuş Otu Jeli Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Burlumbuş Otu Jeli Ürünü Açıklaması

Burlumbuş Otu Jeli 120 ML x 5 Adet
 

Burlumbuş Otu Jeli Satın al

 

Burlumbuş Otu Jeli siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Çanakkale, Samsun, Aksaray, Burdur, Afyonkarahisar ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Burlumbuş Otu Jeli Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Sırbistan, İngiltere, Arnavutluk gibi ve Burlumbuş Otu Jeli Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Kıbrıs, Kırgızistan, Singapur, Japonya, Arnavutluk gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Burlumbuş Otu Jeli Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Fiyatı, Burlumbuş Otu Jeli Kapıda Ödeme, indirimli Burlumbuş Otu Jeli, Burlumbuş Otu Jeli ürünü satan, Burlumbuş Otu Jeli nerden alabilirim, Burlumbuş Otu Jeli satılır, Burlumbuş Otu Jeli faydası, Burlumbuş Otu Jeli ekşi, Burlumbuş Otu Jeli nedir, Burlumbuş Otu Jeli hakkında açıklama, Burlumbuş Otu Jeli ürünü satan yerler, Burlumbuş Otu Jeli, Burlumbuş Otu Jeli ürünü, Burlumbuş Otu Jeli kullanımı, Burlumbuş Otu Jeli yorum, Burlumbuş Otu Jeli detayları, Burlumbuş Otu Jeli açıklamaları, Burlumbuş Otu Jeli nerde, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nerde, Burlumbuş Otu Jeli fiyatları, Burlumbuş Otu Jeli uyarılar, Burlumbuş Otu Jeli zararları, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nerelerde satılıyor, Burlumbuş Otu Jeli nerelerde satılıyor, Burlumbuş Otu Jeli yararları, Burlumbuş Otu Jeli satan yerler, Burlumbuş Otu Jeli nereden alabilirim, Burlumbuş Otu Jeli ürünü kullanımı, Burlumbuş Otu Jeli ne kadar, Burlumbuş Otu Jeli ürünü etkileri, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nereden alınır, Burlumbuş Otu Jeli faydaları, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nerede satılır, Burlumbuş Otu Jeli etkileri, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nasıl kullanılır, Burlumbuş Otu Jeli ürünü satışı, Burlumbuş Otu Jeli ürünü satış yerleri, Burlumbuş Otu Jeli zararlı mı, Burlumbuş Otu Jeli hakkındaki yorumlar, Burlumbuş Otu Jeli nereden alınır, Burlumbuş Otu Jeli açıklamalı detayları, Burlumbuş Otu Jeli satış yerleri, Burlumbuş Otu Jeli ürünü satılan yerler, Burlumbuş Otu Jeli ne işe yarar, Burlumbuş Otu Jeli yurtdışı sipariş, Burlumbuş Otu Jeli ürünü faydaları ve kullanımı, Burlumbuş Otu Jeli nasıl kullanılır, Burlumbuş Otu Jeli neye yarar, Burlumbuş Otu Jeli ürünü yorum, Burlumbuş Otu Jeli satan, Burlumbuş Otu Jeli nerede satılır, Burlumbuş Otu Jeli ürünü faydaları neler, Burlumbuş Otu Jeli ürünü nerden alabilirim, Burlumbuş Otu Jeli yorumları, Burlumbuş Otu Jeli yararlı mı, Burlumbuş Otu Jeli ürünü hakkında, Burlumbuş Otu Jeli ürünü faydaları, Burlumbuş Otu Jeli satılan, Burlumbuş Otu Jeli satışı, Burlumbuş Otu Jeli ürünü faydası, Burlumbuş Otu Jeli satılan yerler, Burlumbuş Otu Jeli ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi