7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Sallama Çaylar > Teagarden Capsella Tea Demlik Poşet Çay 500GR

Teagarden Capsella Tea Demlik Poşet Çay 500GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
79,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
  • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
  • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
    0534 849 00 03
  • Orjinal Ürüne %100 Destek

Teagarden Capsella Tea Demlik Poşet Çay 500GR

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Kaç ADET?

Capsella Tea Demlik Poşet Çay 20 ADET POŞET ÇAY

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Üretici Firma Adı

Fito Farma İlaç İçecek Kozmetik ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Yorumlar

Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Capsella Tea Demlik Poşet Çay hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay İçinde Bulunanlar

İçindekiler / Ingredients Çoban Çantası, Dere otu, Zeytin yaprağı, Spirulina, Isırgan otu, Kara halile,Hibisküs, Funda yaprağı, Civanperçemi, Sinemaki, Karahindiba, Rezene, Deve dikeni, Zulumba kökü. Capsella bursa pastoris, Anethum graveolens, Olea Europea, Urtica, Terminalia chebula, Achillea millefolium,Hibiscus sabdariffa, Herba Ericae, Cassia angustifolia, Taraxacum officinale, Foeniculum vulgare, Silybum marianum, Zedoariae rhizoma.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Ne işe yarar ?

Capsella Tea Demlik Poşet Çay hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Kullanımı

*1 adet teagarden (25 gram) demlik poşet bitki çayını demliğe koyunuz. *Üzerine 4 su bardağı (1 litre) taze kaynamış su ilave ediniz. *Demliğin ağzını kapatınız. 20-25 dakika bekletiniz. Demlik poşet bitki çayını süzdürerek çıkarınız.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Zararları

Capsella Tea Demlik Poşet Çay içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Ürünü Açıklaması

Capsella Tea Demlik Poşet Çay yerli üretim
Capsella Tea Demlik Poşet Çay
 

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Satış

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Online Kredi Kartı ile Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Kapıda Nakit Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Kapıda Kredi Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Havale ile Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Western Union ile Ödeme

Capsella Tea Demlik Poşet Çay siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Artvin, Adana, Osmaniye, Muş, Isparta ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Finlandiya, İngiltere, Hırvatistan, Portekiz, Moldova gibi ve Capsella Tea Demlik Poşet Çay Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Japonya, Nepal, Bahreyn, Türkmenistan, Moldova gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Capsella Tea Demlik Poşet Çay Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Capsella Tea Demlik Poşet Çay Ücreti, Capsella Tea Demlik Poşet Çay Kapıda Ödeme, En uygun Capsella Tea Demlik Poşet Çay, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nerelerde satılıyor, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü faydaları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü satışı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay yararlı mı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay hakkında açıklama, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nedir, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ne kadar, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satan yerler, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nerden alabilirim, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nasıl kullanılır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü faydası, Capsella Tea Demlik Poşet Çay faydaları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nerede satılır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay yorumları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay açıklamaları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay detayları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü satılan yerler, Capsella Tea Demlik Poşet Çay etkileri, Capsella Tea Demlik Poşet Çay fiyatları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay zararlı mı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satışı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay faydası, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nerelerde satılıyor, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satılan, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nerede satılır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nerden alabilirim, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satan, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü satış yerleri, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü satan, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü yorum, Capsella Tea Demlik Poşet Çay neye yarar, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ekşi, Capsella Tea Demlik Poşet Çay uyarılar, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ne işe yarar, Capsella Tea Demlik Poşet Çay yorum, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satılır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü kullanımı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nerde, Capsella Tea Demlik Poşet Çay yurtdışı sipariş, Capsella Tea Demlik Poşet Çay yararları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü faydaları neler, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nerde, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satış yerleri, Capsella Tea Demlik Poşet Çay hakkındaki yorumlar, Capsella Tea Demlik Poşet Çay, Capsella Tea Demlik Poşet Çay satılan yerler, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü nereden alınır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü hakkında, Capsella Tea Demlik Poşet Çay kullanımı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nasıl kullanılır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü etkileri, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü satan yerler, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nereden alabilirim, Capsella Tea Demlik Poşet Çay açıklamalı detayları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay nereden alınır, Capsella Tea Demlik Poşet Çay zararları, Capsella Tea Demlik Poşet Çay ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

    Ürün Hakkında Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi