7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

ChiaDOX Vegan 300 g

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
99,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

ChiaDOX Vegan 300 g

ChiaDOX Vegan 300 g Kaç ?

ChiaDOX Vegan 300 g

ChiaDOX Vegan 300 g İzin Belgesi

ChiaDOX Vegan 300 g gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına uygun olarak üretilmiştir.

ChiaDOX Vegan 300 g Yorumlar

ChiaDOX Vegan 300 g ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de ChiaDOX Vegan 300 g hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

ChiaDOX Vegan 300 g İçinde Bulunanlar

Chia (%50), Fındık Unu (yağı alınmış), Karabuğday, Kenevir Tohumu, Portakal (%7,9), Yeşilçay, Gojiberry, Isırganotu, Keten Tohumu, Barut Ağacı, Polen, Ceviz, Yeşil Kahve, Zencefil, Kakao, Keçiboynuzu, Elma, Çörekotu, Spirulina, Badem, Guargum, Zerdeçal, Yeşil Yulaf Samanı, Funda, Kiraz Sapı, Kırkkilit Otu, Kimyon, Dut, Trabzon Hurması, Ananas, Limon, Arı Sütü, Propolis, Portakal, Patlıcan, Brokoli, Mısır, Kültür Mantarı.

ChiaDOX Vegan 300 g Ne işe yarar ?

Tok tutup kilo almaya yarayan takviye edici gıdadır.

ChiaDOX Vegan 300 g Nasıl Kullanılır

5 Günlük detox uygulama önerisi; 1 Bardak (250cc) şeker ilavesiz (portakal suyu hariç) herhangi bir meyve suyu tercihen elma suyuna 2 ölçek ChiaDox Smothie karışımından ilave edilir ve iyice karıştırılır. Yaklaşık yarım saat bekledikten sonra içilir. İsteğe bağlı olarak 3 öğünlük bir arada yapılabilir. Serin ortamda tazeliğini 5 gün boyunca muhafaza eder. Detox 5 günü aşmayacak şekilde yapılmalıdır. Günde 3 öğün tüketilecek smothie içeceği sizi gün boyu tok tutacağı gibi enerjik kılacaktır. 5 günlük detox sırasında asla katı gıda tüketilmemelidir. Şekersiz olmak kaydıyla maden suyu, çay, kahve ve bitki çayları tüketilebilir. Bu sıvı gıda programın bir öğünlük tüketimidir. Gün içerisinde bu içecekten 3 kez tüketilir. Smothie içeceği Detox yaparken muhakkak 2 litre su tüketilmesi önerilir. 5 günlük detox sona erdiğinde isteğe bağlı olarak günde 1 ya da 2 kez katı yiyecekler yerine öğün yerine smothie içeceği kullanılabilir. Bu günlerde smothie hazırlarken ayran süt maden suyu gibi alternatiflerin kullanılmasında herhangi bir mahsur yoktur. Sadece sıvı gıda (smothie) ile uygulanan 5 günlük detox kişiye bağlı olarak en fazla senede 4 kez uygulanabilir. Aradolu.com’ da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

ChiaDOX Vegan 300 g Muhafaza ve Uyarı
 • ChiaDOX Vegan 300 g Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • ChiaDOX Vegan 300 g ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ChiaDOX Vegan 300 g ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • ChiaDOX Vegan 300 g ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
ChiaDOX Vegan 300 g Yan Etkileri

ChiaDOX Vegan 300 g Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. ChiaDOX Vegan 300 g Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

ChiaDOX Vegan 300 g Ürünü Açıklaması

ChiaDOX Vegan 300 g
 

ChiaDOX Vegan 300 g Sipariş ver

 

ChiaDOX Vegan 300 g siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Karaman, Denizli, Kırklareli, Malatya, Şanlıurfa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

ChiaDOX Vegan 300 g Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Avusturya, Polonya, Ukrayna, Monaco, Finlandiya, İsviçre gibi ve ChiaDOX Vegan 300 g Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Maldivler, Yemen, Umman, Sri Lanka, İsviçre gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

ChiaDOX Vegan 300 g Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve ChiaDOX Vegan 300 g Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

ChiaDOX Vegan 300 g Ücreti, ChiaDOX Vegan 300 g Kapıda Ödemeli, indirimli ChiaDOX Vegan 300 g, ChiaDOX Vegan 300 g nerelerde satılıyor, ChiaDOX Vegan 300 g faydaları, ChiaDOX Vegan 300 g nerde, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nerelerde satılıyor, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü kullanımı, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nerede satılır, ChiaDOX Vegan 300 g satılan yerler, ChiaDOX Vegan 300 g fiyatları, ChiaDOX Vegan 300 g etkileri, ChiaDOX Vegan 300 g kullanımı, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü faydaları ve kullanımı, ChiaDOX Vegan 300 g hakkındaki yorumlar, ChiaDOX Vegan 300 g satan yerler, ChiaDOX Vegan 300 g açıklamalı detayları, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nerde, ChiaDOX Vegan 300 g nerede satılır, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü satan, ChiaDOX Vegan 300 g açıklamaları, ChiaDOX Vegan 300 g uyarılar, ChiaDOX Vegan 300 g yurtdışı sipariş, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü hakkında, ChiaDOX Vegan 300 g nereden alabilirim, ChiaDOX Vegan 300 g, ChiaDOX Vegan 300 g nasıl kullanılır, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü satan yerler, ChiaDOX Vegan 300 g nereden alınır, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü faydaları neler, ChiaDOX Vegan 300 g yorum, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü faydaları, ChiaDOX Vegan 300 g ne işe yarar, ChiaDOX Vegan 300 g faydası, ChiaDOX Vegan 300 g nedir, ChiaDOX Vegan 300 g ekşi, ChiaDOX Vegan 300 g yararlı mı, ChiaDOX Vegan 300 g nerden alabilirim, ChiaDOX Vegan 300 g satış yerleri, ChiaDOX Vegan 300 g ne kadar, ChiaDOX Vegan 300 g zararları, ChiaDOX Vegan 300 g hakkında açıklama, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nerden alabilirim, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü etkileri, ChiaDOX Vegan 300 g satan, ChiaDOX Vegan 300 g satışı, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü yorum, ChiaDOX Vegan 300 g satılan, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü satış yerleri, ChiaDOX Vegan 300 g neye yarar, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü satılan yerler, ChiaDOX Vegan 300 g yorumları, ChiaDOX Vegan 300 g detayları, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nasıl kullanılır, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü faydası, ChiaDOX Vegan 300 g zararlı mı, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü satışı, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü nereden alınır, ChiaDOX Vegan 300 g yararları, ChiaDOX Vegan 300 g satılır, ChiaDOX Vegan 300 g ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.