7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Diamond Toz Vanilya 1KG

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
129,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Diamond Toz Vanilya 1KG

Diamond Toz Vanilya Kaç KG?

Diamond Toz Vanilya 1KG

Diamond Toz Vanilya 1KG Kullanıcı Yorumları

Diamond Toz Vanilya 1KG ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Diamond Toz Vanilya 1KG hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Diamond Toz Vanilya 1KG Nerede kullanılır ?

Diamond Toz Vanilya 1KG hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Diamond Toz Vanilya 1KG Muhafaza ve Uyarı
 • Diamond Toz Vanilya 1KG ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Diamond Toz Vanilya 1KG Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Diamond Toz Vanilya 1KG ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Diamond Toz Vanilya 1KG ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Diamond Toz Vanilya 1KG Zararları

Diamond Toz Vanilya 1KG içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Diamond Toz Vanilya 1KG Ürünü Açıklaması

Diamond Toz Vanilya 1KG yerli üretim
Diamond Toz Vanilya 1KG
 

Diamond Toz Vanilya 1KG Sipariş

Diamond Toz Vanilya 1KG Online Kredi Kartı ile Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG Kapıda Nakit Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG Kapıda Kredi Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG Havale ile Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG Western Union ile Ödeme

Diamond Toz Vanilya 1KG siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Rize, Amasya, Tunceli, Kütahya, Burdur ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Diamond Toz Vanilya 1KG Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Yunanistan, Slovakya, Monaco, Sırbistan, Litvanya gibi ve Diamond Toz Vanilya 1KG Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, İran, Kazakistan, Pakistan, Afganistan, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diamond Toz Vanilya 1KG Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Diamond Toz Vanilya 1KG Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diamond Toz Vanilya 1KG Fiyatı, Diamond Toz Vanilya 1KG Kapıda Ödemeli, indirimli al Diamond Toz Vanilya 1KG, Diamond Toz Vanilya 1KG nerelerde satılıyor, Diamond Toz Vanilya 1KG zararları, Diamond Toz Vanilya 1KG kullanımı, Diamond Toz Vanilya 1KG yorum, Diamond Toz Vanilya 1KG satan, Diamond Toz Vanilya 1KG ne kadar, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü faydaları, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü satışı, Diamond Toz Vanilya 1KG hakkındaki yorumlar, Diamond Toz Vanilya 1KG nereden alınır, Diamond Toz Vanilya 1KG fiyatları, Diamond Toz Vanilya 1KG yararlı mı, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nereden alınır, Diamond Toz Vanilya 1KG nereden alabilirim, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nerelerde satılıyor, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nerede satılır, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü faydaları ve kullanımı, Diamond Toz Vanilya 1KG ne işe yarar, Diamond Toz Vanilya 1KG satılır, Diamond Toz Vanilya 1KG etkileri, Diamond Toz Vanilya 1KG yorumları, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nerde, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nasıl kullanılır, Diamond Toz Vanilya 1KG nerde, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü, Diamond Toz Vanilya 1KG nerden alabilirim, Diamond Toz Vanilya 1KG satan yerler, Diamond Toz Vanilya 1KG faydaları, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü nerden alabilirim, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü faydası, Diamond Toz Vanilya 1KG, Diamond Toz Vanilya 1KG yararları, Diamond Toz Vanilya 1KG uyarılar, Diamond Toz Vanilya 1KG hakkında açıklama, Diamond Toz Vanilya 1KG zararlı mı, Diamond Toz Vanilya 1KG satılan yerler, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü faydaları neler, Diamond Toz Vanilya 1KG ekşi, Diamond Toz Vanilya 1KG açıklamaları, Diamond Toz Vanilya 1KG nerede satılır, Diamond Toz Vanilya 1KG satış yerleri, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü hakkında, Diamond Toz Vanilya 1KG yurtdışı sipariş, Diamond Toz Vanilya 1KG faydası, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü etkileri, Diamond Toz Vanilya 1KG açıklamalı detayları, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü satış yerleri, Diamond Toz Vanilya 1KG satılan, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü kullanımı, Diamond Toz Vanilya 1KG detayları, Diamond Toz Vanilya 1KG satışı, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü yorum, Diamond Toz Vanilya 1KG nedir, Diamond Toz Vanilya 1KG neye yarar, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü satılan yerler, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü satan yerler, Diamond Toz Vanilya 1KG nasıl kullanılır, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü satan, Diamond Toz Vanilya 1KG ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi