7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Arifoğlu Ürünleri > Doğal Kozmetik > Şampuanlar ve Sabunlar > Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU 1200 ML

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU 1200 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 32 İndirim  
14,10 TL Kazanç  
44,00 TL
29,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU 1200 ML

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Kaç ML ?

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU 1200 ML

 

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Kullananlar

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Ne işe yarar ?

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Muhafaza ve Uyarı
 • Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Zararları

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Ürünü Açıklaması

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yerli üretim
Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU
 

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Siparişi

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Online Kredi Kartı ile Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Kapıda Nakit Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Kapıda Kredi Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Havale ile Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Western Union ile Ödeme

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU siparişlerinizde İzmir, Ankara, Gaziantep, Uşak, Erzurum, Adıyaman, Tunceli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Belarus, Macaristan gibi ve Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Maldivler, Filistin, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Ücreti, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU Kapıda Ödemeli, En ucuz Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU kullanımı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nerelerde satılıyor, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü yorum, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nereden alabilirim, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü satan, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nerde, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satılan, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü faydaları ve kullanımı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü satışı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nasıl kullanılır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü satış yerleri, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü kullanımı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yorumları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU açıklamaları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yurtdışı sipariş, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ekşi, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satışı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nerden alabilirim, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yorum, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nedir, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nasıl kullanılır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satılır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satan yerler, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU etkileri, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nereden alınır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nerelerde satılıyor, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU neye yarar, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yararlı mı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU detayları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satış yerleri, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nerde, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü satan yerler, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU uyarılar, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU faydaları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü faydaları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü etkileri, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU yararları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nerden alabilirim, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU faydası, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü faydaları neler, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü hakkında, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU hakkında açıklama, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ne kadar, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nerede satılır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU açıklamalı detayları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU nerede satılır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU fiyatları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü nereden alınır, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satan, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU satılan yerler, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü faydası, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU hakkındaki yorumlar, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü satılan yerler, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU zararları, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU zararlı mı, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ne işe yarar, Diona At Kuyruğu Şampuan 3 KUTU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin