7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Diona Cilt Temizleme Tonik 150 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 74 İndirim  
29,00 TL Kazanç  
39,00 TL
10,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Diona Cilt Temizleme Tonik 150 ML

Diona Cilt Temizleme Tonik Kaç ML ?

Diona Cilt Temizleme Tonik 150 ML

 

Diona Cilt Temizleme Tonik Yorumlar

Diona Cilt Temizleme Tonik ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Diona Cilt Temizleme Tonik hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Diona Cilt Temizleme Tonik Faydaları

Diona Cilt Temizleme Tonik hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Diona Cilt Temizleme Tonik Muhafaza ve Uyarı
 • Diona Cilt Temizleme Tonik Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Diona Cilt Temizleme Tonik ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Diona Cilt Temizleme Tonik ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Diona Cilt Temizleme Tonik Yan Etkileri

Diona Cilt Temizleme Tonik içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Diona Cilt Temizleme Tonik Ürünü Açıklaması

Diona Cilt Temizleme Tonik yerli üretim
Diona Cilt Temizleme Tonik
 

Diona Cilt Temizleme Tonik Satın al

Diona Cilt Temizleme Tonik Online Kredi Kartı ile Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik Kapıda Nakit Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik Kapıda Kredi Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik Havale ile Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik Western Union ile Ödeme

Diona Cilt Temizleme Tonik siparişlerinizde Ankara, İzmir, Hatay, Siirt, Bolu, Ağrı, Rize ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Diona Cilt Temizleme Tonik Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Moldova, Estonya gibi ve Diona Cilt Temizleme Tonik Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, İsrail, Irak, Lübnan, İran, Estonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diona Cilt Temizleme Tonik Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Diona Cilt Temizleme Tonik Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Diona Cilt Temizleme Tonik Fiyat, Diona Cilt Temizleme Tonik Kredi Kartı ile Al, indirimli al Diona Cilt Temizleme Tonik, Diona Cilt Temizleme Tonik nasıl kullanılır, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nerelerde satılıyor, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nasıl kullanılır, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü satışı, Diona Cilt Temizleme Tonik nerde, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü faydası, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü satılan yerler, Diona Cilt Temizleme Tonik açıklamaları, Diona Cilt Temizleme Tonik satan yerler, Diona Cilt Temizleme Tonik yararları, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nereden alınır, Diona Cilt Temizleme Tonik zararlı mı, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü satan yerler, Diona Cilt Temizleme Tonik fiyatları, Diona Cilt Temizleme Tonik satılan yerler, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü yorum, Diona Cilt Temizleme Tonik zararları, Diona Cilt Temizleme Tonik satılan, Diona Cilt Temizleme Tonik yurtdışı sipariş, Diona Cilt Temizleme Tonik kullanımı, Diona Cilt Temizleme Tonik hakkında açıklama, Diona Cilt Temizleme Tonik yararlı mı, Diona Cilt Temizleme Tonik uyarılar, Diona Cilt Temizleme Tonik etkileri, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü hakkında, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü satan, Diona Cilt Temizleme Tonik nerede satılır, Diona Cilt Temizleme Tonik satış yerleri, Diona Cilt Temizleme Tonik yorumları, Diona Cilt Temizleme Tonik ne kadar, Diona Cilt Temizleme Tonik, Diona Cilt Temizleme Tonik faydası, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nerde, Diona Cilt Temizleme Tonik satan, Diona Cilt Temizleme Tonik nerden alabilirim, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü, Diona Cilt Temizleme Tonik nerelerde satılıyor, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü etkileri, Diona Cilt Temizleme Tonik ne işe yarar, Diona Cilt Temizleme Tonik detayları, Diona Cilt Temizleme Tonik açıklamalı detayları, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nerden alabilirim, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü kullanımı, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü faydaları neler, Diona Cilt Temizleme Tonik hakkındaki yorumlar, Diona Cilt Temizleme Tonik nedir, Diona Cilt Temizleme Tonik satılır, Diona Cilt Temizleme Tonik faydaları, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü satış yerleri, Diona Cilt Temizleme Tonik nereden alabilirim, Diona Cilt Temizleme Tonik neye yarar, Diona Cilt Temizleme Tonik satışı, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü faydaları, Diona Cilt Temizleme Tonik ekşi, Diona Cilt Temizleme Tonik yorum, Diona Cilt Temizleme Tonik nereden alınır, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü faydaları ve kullanımı, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü nerede satılır, Diona Cilt Temizleme Tonik ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus

  saç fiberiideal kremgoji kremi