7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Doğacı Argan Yağı

Doğacı Argan Yağı 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 32 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
47,00 TL
32,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Doğacı Argan Yağı 100 ML

Doğacı Argan Yağı Kaç ML ?

Doğacı Argan Yağı 100 ML

Doğacı Argan Yağı İzin Belgesi

Doğacı Doğal Kozmetik Gıda San.Tic.Ltd.Şti. – 2.Organize sanayi bölgesi 8.cadde 1. Sok. No:10 Yeşilyurt / Malatya/TÜRKİYE

Doğacı Argan Yağı Yorumlar

Doğacı Argan Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Doğacı Argan Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Doğacı Argan Yağı İçindekiler

Soğuk pres ile elde edilmiş saf argan yağı.

Doğacı Argan Yağı Kullanımı

Argan yağının daha fazla etki göstermesi için yüzünüze sürmeden önce temizlemeniz şarttır. Temizlemiş olduğunuz yüzünüze sadece birkaç damla uygulamak yeterli olacaktır. Argan Yağı gün içinde ya da gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmağınızın ucuna birkaç damla Doğacı Argan Yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınızla tüm yüz bölgenize nazikçe dairesel masaj yaparak Argan Yağını yüzünüze uygulayın. Yağ hızlı bir şekilde cildinize nüfuz edecek ve cildinizin canlandığını göreceksiniz. Saç İçin Kullanımı: Saç derinizin ıslanacağı kadar Argan Yağı uygulayın. Saç ve derinize yavaş hareketlerle dairesel masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla veya saç bonesiyle örtün ve 30-45 dakika boyunca bekleyin.Daha sonra saçınızı yıkayın.Ayrıca duş sonrası nemli saça az miktarda sürerek iyice yediriniz. Vücut için Kullanımı: Argan Yağı masaj içinde son derece uygun bir üründür. Tercihen Duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması en etkili sonuçları verir. Vücut tarafından kolayca emilmektedir ve diğer yağlarda olduğu gibi yapışkan bir formda değildir, bu nedenle masaj sonrası tekrar duş alınması gerekmemektedir.

Doğacı Argan Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Doğacı Argan Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Doğacı Argan Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğacı Argan Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Doğacı Argan Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğacı Argan Yağı Belirtileri

Doğacı Argan Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğacı Argan Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Doğacı Argan Yağı Ürünü Açıklaması

Doğacı Argan Yağı 100 ML
Doğacı Argan Yağı
 

Doğacı Argan Yağı Siparişi

Doğacı Argan Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Doğacı Argan Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Doğacı Argan Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Doğacı Argan Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Doğacı Argan Yağı Havale ile Ödeme

Doğacı Argan Yağı Wester Union ile Ödeme

Doğacı Argan Yağı siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Adıyaman, Amasya, Uşak, Kilis, Şanlıurfa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Doğacı Argan Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Avusturya, Sırbistan, Portekiz, İzlanda, İsviçre, Estonya gibi ve Doğacı Argan Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Mısır, Japonya, Suriye, Moğolistan, Estonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Doğacı Argan Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Doğacı Argan Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Doğacı Argan Yağı Ücreti, Doğacı Argan Yağı Kredi Kartı ile Al, En uygun Doğacı Argan Yağı, Doğacı Argan Yağı nereden alabilirim, Doğacı Argan Yağı yorumları, Doğacı Argan Yağı zararları, Doğacı Argan Yağı ürünü nerede satılır, Doğacı Argan Yağı ürünü nereden alınır, Doğacı Argan Yağı neye yarar, Doğacı Argan Yağı satışı, Doğacı Argan Yağı nasıl kullanılır, Doğacı Argan Yağı ne işe yarar, Doğacı Argan Yağı ürünü satışı, Doğacı Argan Yağı ürünü faydası, Doğacı Argan Yağı satan, Doğacı Argan Yağı açıklamaları, Doğacı Argan Yağı yararları, Doğacı Argan Yağı nerde, Doğacı Argan Yağı satılan yerler, Doğacı Argan Yağı faydaları, Doğacı Argan Yağı nereden alınır, Doğacı Argan Yağı hakkındaki yorumlar, Doğacı Argan Yağı ürünü yorum, Doğacı Argan Yağı ekşi, Doğacı Argan Yağı kullanımı, Doğacı Argan Yağı ürünü satış yerleri, Doğacı Argan Yağı ürünü nerden alabilirim, Doğacı Argan Yağı ne kadar, Doğacı Argan Yağı faydası, Doğacı Argan Yağı satılır, Doğacı Argan Yağı satılan, Doğacı Argan Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğacı Argan Yağı ürünü hakkında, Doğacı Argan Yağı ürünü satan, Doğacı Argan Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Doğacı Argan Yağı uyarılar, Doğacı Argan Yağı yurtdışı sipariş, Doğacı Argan Yağı ürünü satılan yerler, Doğacı Argan Yağı zararlı mı, Doğacı Argan Yağı ürünü faydaları neler, Doğacı Argan Yağı detayları, Doğacı Argan Yağı ürünü faydaları, Doğacı Argan Yağı nerede satılır, Doğacı Argan Yağı satış yerleri, Doğacı Argan Yağı yararlı mı, Doğacı Argan Yağı ürünü nerde, Doğacı Argan Yağı açıklamalı detayları, Doğacı Argan Yağı satan yerler, Doğacı Argan Yağı nerden alabilirim, Doğacı Argan Yağı ürünü, Doğacı Argan Yağı ürünü etkileri, Doğacı Argan Yağı, Doğacı Argan Yağı ürünü satan yerler, Doğacı Argan Yağı nedir, Doğacı Argan Yağı etkileri, Doğacı Argan Yağı ürünü kullanımı, Doğacı Argan Yağı hakkında açıklama, Doğacı Argan Yağı yorum, Doğacı Argan Yağı ürünü nasıl kullanılır, Doğacı Argan Yağı nerelerde satılıyor, Doğacı Argan Yağı fiyatları, Doğacı Argan Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin