7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Dr. Förster Ürünleri > Saç & Sakal Bakım Ürünleri > Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı 300 ML

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı 300 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 22 İndirim  
11,00 TL Kazanç  
50,00 TL
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı 300 ML

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı 300 ML

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Kaç ML ?

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı 300 ML

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı İzin Belgesi

Doğalsan Gıda Kozmetik Üretim Tic. LTd. Şti. Tarafından Üretilmiştir. İşletme Kayıt No:TR-06-K-035128

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı İçinde Bulunanlar

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucocide, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Glucose, Carboxylate, Dicaprylyl, Ether, Lauryl Alcohol Polyquaternium-7, Glyceryl Oleate, Pinus Palustris, Wood Tar, panthenol, Glycerin, Parfum, Methylisothiazolinone içerir.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Ne işe yarar ?

Saçlarınız doğal görünmesine yardımcı olur daha parlak güçlü saçlar oluşması için yardımcı olur içinde bulunduğu mineral ve vitaminler sayesinde.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Kullanımı

Banyo Yaptığınız zaman 3 dakika boyunca ovalayınız iyice emilmesini sağlayınız daha sonra bol duru su ile durulayınız.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Muhafaza ve Uyarı
 • Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Ürünü Açıklaması

Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir, Güneş ışıüına maruz bırakmayınız.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Belirtileri

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Siparişi

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Hakkâri, Nevşehir, Karaman, Trabzon, Zonguldak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Belçika, İrlanda, Hırvatistan, Ukrayna, Romanya, Bosna-Hersek gibi ve Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Hindistan, Katar, Kuveyt, Çin, Bosna-Hersek gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Fiyatı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı Kredi Kartı ile Al, En ucuz Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satan, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nerede satılır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı yararları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satılan yerler, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü kullanımı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nereden alınır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ne işe yarar, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı etkileri, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nasıl kullanılır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü faydaları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı hakkındaki yorumlar, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü satışı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı açıklamaları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nerden alabilirim, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü etkileri, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı açıklamalı detayları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı faydaları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı hakkında açıklama, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nerelerde satılıyor, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nerelerde satılıyor, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı yararlı mı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ne kadar, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı yorum, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satılır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı uyarılar, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı faydası, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satan yerler, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü faydası, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nerde, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü satış yerleri, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü satan, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı detayları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satışı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü yorum, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı fiyatları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satış yerleri, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı zararları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü satılan yerler, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı yorumları, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nerden alabilirim, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü hakkında, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü nereden alınır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nasıl kullanılır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü faydaları neler, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nerde, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı zararlı mı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü satan yerler, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı satılan, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı yurtdışı sipariş, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı nerede satılır, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı kullanımı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü faydaları ve kullanımı, Dr. Förster Ardıç Katranı Şampuanı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.