7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Dr. Förster Ürünleri > El & Vücut Kremleri > Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı 500 ML

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 16 İndirim  
11,00 TL Kazanç  
70,00 TL
59,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı 500 ML

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Kaç ML ?

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı 500 ML

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı İzin Belgesi

Doğalsan Gıda Kozmetik Üretim Tic. LTd. Şti. Tarafından Üretilmiştir. İşletme Kayıt No:TR-06-K-035128

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Kullanıcı Yorumları

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı İçinde Bulunanlar

Aqua, Calendula Officinalis Flower Oil, Panthenol, Cinnamomum, Camphora, Nigella, Sativa, Seed Oil, Olea Europaea Fruit oil, Carbomer, Menthol, Caprylyl glycol, Triethanolamine İçerir.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Ne işe yarar ?

İçerdiği bitki özleri, bitkisel yağlar sayesinde ferahlık hissini hissetmenize yardımcı olur. Uygulanan bölgede ipeksi hissiyat sağlamaya yardımcı olur.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Kullanma Talimatları

Bacak, Omuz, Kol, Sırt bölgelerine günde 3 kez masaj yaparak emilene kadar uygulanır.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Muhafaza ve Uyarı
 • Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Ürünü Açıklaması

İçerdiği bitki özleri, bitkisel yağlar sayesinde ferahlık hissini hissetmenize yardımcı olur. Uygulanan bölgede ipeksi hissiyat sağlamaya yardımcı olur.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Belirtileri

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Sipariş

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı siparişlerinizde Ankara, İzmir, Adana, Kahramanmaraş, Mersin, Bitlis, Çorum ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Belçika, Moldova, Hırvatistan, Macaristan, Monaco, Litvanya gibi ve Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Katar, İsrail, Suriye, Umman, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Fiyatı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı Kapıda Ödeme, En uygun Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı faydası, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü faydaları neler, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nerden alabilirim, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nerelerde satılıyor, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü kullanımı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı kullanımı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satış yerleri, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nerelerde satılıyor, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı yararlı mı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı zararları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nereden alınır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü etkileri, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nereden alınır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı yararları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı fiyatları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı zararlı mı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nerede satılır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nerde, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü satış yerleri, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı yorumları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü faydaları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı yurtdışı sipariş, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nerede satılır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı hakkındaki yorumlar, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı açıklamaları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü satan yerler, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı etkileri, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü yorum, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satışı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satılır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı uyarılar, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı faydaları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satan yerler, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü faydaları ve kullanımı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü faydası, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü hakkında, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı açıklamalı detayları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü nasıl kullanılır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü satışı, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nerden alabilirim, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nasıl kullanılır, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ne kadar, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı detayları, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satılan yerler, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ne işe yarar, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü satan, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı yorum, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü satılan yerler, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satılan, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı satan, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı nerde, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı hakkında açıklama, Dr. Förster Aynı Sefa Balsamı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.