7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Dr.Förster Aynısefa Balsamı 100 ML
Dr Förster Aynı Sefa Kremi

Dr.Förster Aynısefa Balsamı 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
59,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Dr.Förster Aynısefa Balsamı 100 ML

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Kaç ML ?

Dr.Förster Aynısefa Balsamı 100 ML

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Yorumlar

Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Dr.Förster Aynısefa Balsamı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı İçeriği

Aynısefa birçok güçlü maddeler içermektedir. örneğin; Saponinler. Flavonoidler. Karotenoidler, ve benzeri..

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Ne işe yarar ?

Aynısafa Krem Balsam altın sarısı aynısefa çiçeği özleri (Calendula officinalis) ile yapılmış bir cilt bakım ürünüdür. Geçmişten bu yana Altınsarısı aynısefa ekstreleri cilt bakımında Kozmetik sektöründe başarılı bir şekilde kullanılmıştır.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Kullanımı

Kaba, sert ve çatlak cilde uygulanır. Yapışkan ve yağlı olmadığından, Krem formunda olduğundan çabuk emilir. Sert ve iltihaplı cilt için yatıştırıcı bakım kremi olarak kullanılabilir.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Muhafaza ve Uyarı
 • Dr.Förster Aynısefa Balsamı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Dr.Förster Aynısefa Balsamı Yan Etkileri

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dr.Förster Aynısefa Balsamı Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Ürünü Açıklaması

Dr.Förster Aynısefa Balsamı 100 ML
Dr Förster Aynı Sefa Kremi
 

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Sipariş ver

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Kapıda Nakit Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Kapıda Kredi Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Havale ile Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Wester Union ile Ödeme

Dr.Förster Aynısefa Balsamı siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Niğde, Iğdır, Diyarbakır, Ordu, Rize ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Moldova, Karadağ, Bosna-Hersek, Malta, Estonya gibi ve Dr.Förster Aynısefa Balsamı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Hindistan, Myanmar, Kuveyt, Suriye, Estonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Dr.Förster Aynısefa Balsamı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Dr.Förster Aynısefa Balsamı Fiyat, Dr.Förster Aynısefa Balsamı Kredi Kartı ile Al, En ucuz Dr.Förster Aynısefa Balsamı , Dr.Förster Aynısefa Balsamı yararları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ne işe yarar, Dr.Förster Aynısefa Balsamı faydası, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nerden alabilirim, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satılan yerler, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nereden alınır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nerede satılır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü faydası, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü satan, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nereden alabilirim, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü faydaları neler, Dr.Förster Aynısefa Balsamı zararlı mı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı detayları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nerden alabilirim, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nereden alınır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü, Dr.Förster Aynısefa Balsamı yurtdışı sipariş, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü faydaları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ekşi, Dr.Förster Aynısefa Balsamı hakkında açıklama, Dr.Förster Aynısefa Balsamı açıklamaları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı kullanımı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü satılan yerler, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nasıl kullanılır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nerelerde satılıyor, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satılır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı zararları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı faydaları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı yararlı mı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı yorumları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satılan, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü faydaları ve kullanımı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı neye yarar, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü hakkında, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü satış yerleri, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satış yerleri, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nerde, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satışı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı açıklamalı detayları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ne kadar, Dr.Förster Aynısefa Balsamı etkileri, Dr.Förster Aynısefa Balsamı hakkındaki yorumlar, Dr.Förster Aynısefa Balsamı yorum, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satan yerler, Dr.Förster Aynısefa Balsamı , Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü yorum, Dr.Förster Aynısefa Balsamı fiyatları, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü satan yerler, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü kullanımı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü etkileri, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nedir, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nerde, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nerelerde satılıyor, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü nerede satılır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı satan, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü satışı, Dr.Förster Aynısefa Balsamı nasıl kullanılır, Dr.Förster Aynısefa Balsamı uyarılar, Dr.Förster Aynısefa Balsamı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.