7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML
DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Kaç ML ?

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Yorumları

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi İçindekiler

Denionized Water, Vaseline, Calendula Oil, Ceteareth 12, Glyceryl Strearate, Cetearly Alcohol and PEG-45 Castor Oil and Sodium Cetearyl Sulfate, Stearic Acid, Lanolinei Shea Butter, Allantoın, D-Panthenol, Cetearyl Alcohol, Fragrance, Benzyl Alcohol, Methylcloroisothiazolinone, Methylisot, Cosmetic Color (C1 19145 + Cl Ponceu RH4)

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Ne işe yarar ?

Kuru ve hassas ciltlerin sorunlarına yönelik tasarlanmış bu formül, kolay sürümü ile cildinizi yatıştırarak eşsiz bir nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Onarıcı etkisiyle cildinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Belirtileri

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Ürünü Açıklaması

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML
DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi 200 ML
 

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Satış

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Kapıda Nakit Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Kapıda Kredi Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Havale ile Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Wester Union ile Ödeme

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Gaziantep, Ordu, Burdur, Tunceli, Düzce ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Avusturya, Litvanya, Norveç, Bosna-Hersek, Danimarka, Makedonya gibi ve DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Lübnan, Katar, Çin, Tayvan, Makedonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Fiyatı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi Kapıda Ödeme, En uygun DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satan, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi yararlı mı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satılır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi zararlı mı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi uyarılar, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satışı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nerelerde satılıyor, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü satışı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nerden alabilirim, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi detayları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satılan, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nedir, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi zararları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satış yerleri, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nerede satılır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü yorum, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nasıl kullanılır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nerde, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nereden alabilirim, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi faydası, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satılan yerler, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü faydaları neler, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü satılan yerler, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi yorum, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nerede satılır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ne işe yarar, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi yurtdışı sipariş, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü faydaları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü satan yerler, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nereden alınır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nereden alınır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi fiyatları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nerelerde satılıyor, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü satış yerleri, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi neye yarar, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ne kadar, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi hakkında açıklama, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi yararları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi satan yerler, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü kullanımı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü satan, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü faydası, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü etkileri, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü hakkında, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi açıklamalı detayları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi yorumları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nerden alabilirim, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi etkileri, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ekşi, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi faydaları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi açıklamaları, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi kullanımı, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi nerde, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi hakkındaki yorumlar, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü nasıl kullanılır, DVD Lokman Hekim AynıSefa Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.