7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR
Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR

Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kaç GR ?

Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kullananlar

Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Egg Pow Yumurta Akı Tozu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu İçindekiler

Amino Asit Kompleksi A, B3, B6, B9, C, B5 Vitaminleri Palmitat, Pantotenik Asitler Askorbik Asit, Folik Asit Yumurta Akı

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Etkileri

indistan Cevizi Yağı ile kullanımı: 1 tatlı kaşığı kadar Egg Powder yumurta akı tozuna saçınızın uzunluğuna göre miktarını kendiniz ayarlayarak hindistan cevizi yağı ilave ederek kullanabilirsiniz. Saçınız çok uzun ise biraz fazla kısa ise daha az kullanmanız gerekmektedir. Şampuan ile kullanımı: Herhangi bir markaya ait kendi kullandığınız günlük şampuanınıza ekleyerek iyice karıştırarak saçlarınızı bu özel karışımlı şampuanla yıkayabilirsiniz. Bu sayede saçınızın alışık olduğu şampuan aynı anda size özel saç bakım ürünü haline gelmektedir. Zeytinyağı ile kullanımı: Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez ama saçlara olan faydasını bilmeyen yoktur. Bu nedenle zeytinyağı yüzlerce yıllar saç bakımında sıkça kullanılmaktadır. Zeytinyağının içine ekleyeceğiniz Egg Powder yumurta tozu ile zeytinyağının saçları besleyici gücünü kat kat artırabilirsiniz. Kendi Özel Karışımınız ile kullanım: Egg Pow toz içerisine Bal, Sirke yahut Soda ekleyerek kendi özel saç maskenizi oluşturabilirsiniz.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Muhafaza ve Uyarı
 • Egg Pow Yumurta Akı Tozu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Egg Pow Yumurta Akı Tozu Belirtileri

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Egg Pow Yumurta Akı Tozu Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Ürünü Açıklaması

Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR
Egg Pow Yumurta Akı Tozu 100 GR
 

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Satın al

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kapıda Nakit Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kapıda Kredi Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Havale ile Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Wester Union ile Ödeme

Egg Pow Yumurta Akı Tozu siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Hakkâri, Manisa, Tunceli, Kars, Bitlis ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Moldova, Finlandiya, Estonya, İsviçre, Slovakya gibi ve Egg Pow Yumurta Akı Tozu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Ermenistan, Özbekistan, Tayvan, Filipinler, Slovakya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Egg Pow Yumurta Akı Tozu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Ücreti, Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kapıda Ödeme, indirimli Egg Pow Yumurta Akı Tozu, Egg Pow Yumurta Akı Tozu yurtdışı sipariş, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satılan yerler, Egg Pow Yumurta Akı Tozu hakkındaki yorumlar, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü kullanımı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nereden alınır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü hakkında, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nereden alabilirim, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü yorum, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü satan, Egg Pow Yumurta Akı Tozu fiyatları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nerde, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nerden alabilirim, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nerde, Egg Pow Yumurta Akı Tozu, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satışı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü faydası, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ne kadar, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü satışı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu zararları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu uyarılar, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü etkileri, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü, Egg Pow Yumurta Akı Tozu açıklamaları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nerede satılır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satılan, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü satan yerler, Egg Pow Yumurta Akı Tozu yararlı mı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nasıl kullanılır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu yorumları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu kullanımı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nerelerde satılıyor, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ne işe yarar, Egg Pow Yumurta Akı Tozu faydası, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satış yerleri, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü faydaları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nerden alabilirim, Egg Pow Yumurta Akı Tozu faydaları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu etkileri, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü satış yerleri, Egg Pow Yumurta Akı Tozu neye yarar, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satılır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nerede satılır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satan yerler, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü faydaları ve kullanımı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ekşi, Egg Pow Yumurta Akı Tozu zararlı mı, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü satılan yerler, Egg Pow Yumurta Akı Tozu satan, Egg Pow Yumurta Akı Tozu yorum, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nereden alınır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nerelerde satılıyor, Egg Pow Yumurta Akı Tozu detayları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu açıklamalı detayları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu hakkında açıklama, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü nasıl kullanılır, Egg Pow Yumurta Akı Tozu nedir, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü faydaları neler, Egg Pow Yumurta Akı Tozu yararları, Egg Pow Yumurta Akı Tozu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.