7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Kozmetik & Kişisel Bakım Ürünleri > Erica Alabalık Yağlı Krem 100 ML
Erica Alabalık Yağlı Krem

Erica Alabalık Yağlı Krem 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
25,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Erica Alabalık Yağlı Krem 100 ML

Erica Alabalık Yağlı Krem Kaç ML ?

Erica Alabalık Yağlı Krem 100 ML

Erica Alabalık Yağlı Krem Üretici Firma Adı

Erica Kozmetik

Erica Alabalık Yağlı Krem Ürün Barkod Numarası

8699067980015

Erica Alabalık Yağlı Krem Kullananlar

Erica Alabalık Yağlı Krem ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica Alabalık Yağlı Krem hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica Alabalık Yağlı Krem İçinde Bulunanlar

Erica Alabalık Yağlı Krem

Erica Alabalık Yağlı Krem Ne işe yarar ?

Erica Alabalık Yağlı Krem hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica Alabalık Yağlı Krem Nasıl Kullanılır

İstenilen bölgeye yeteri miktarda sürülerek dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Günde bir kaç kez uygulama yapılabilir.

Erica Alabalık Yağlı Krem Muhafaza ve Uyarı
 • Erica Alabalık Yağlı Krem Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica Alabalık Yağlı Krem ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Erica Alabalık Yağlı Krem ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Erica Alabalık Yağlı Krem Zararları

Erica Alabalık Yağlı Krem içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica Alabalık Yağlı Krem Ürünü Açıklaması

Erica Alabalık Yağlı Krem
Erica Alabalık Yağlı Krem

Erica Alabalık Yağlı Krem Satın al

Erica Alabalık Yağlı Krem Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem Kapıda Nakit Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem Kapıda Kredi Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem Havale ile Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem Western Union ile Ödeme

Erica Alabalık Yağlı Krem siparişlerinizde Ankara, İzmir, Manisa, Elâzığ, Kocaeli, Giresun, Bolu ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica Alabalık Yağlı Krem Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), İspanya, Belarus, Bosna-Hersek, Malta, Estonya gibi ve Erica Alabalık Yağlı Krem Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Sri Lanka, Hindistan, Maldivler, Lübnan, Estonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Alabalık Yağlı Krem Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica Alabalık Yağlı Krem Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Alabalık Yağlı Krem Ücreti, Erica Alabalık Yağlı Krem Kapıda Ödeme, ucuza al Erica Alabalık Yağlı Krem, Erica Alabalık Yağlı Krem nerede satılır, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü yorum, Erica Alabalık Yağlı Krem, Erica Alabalık Yağlı Krem detayları, Erica Alabalık Yağlı Krem yararları, Erica Alabalık Yağlı Krem nasıl kullanılır, Erica Alabalık Yağlı Krem açıklamaları, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü faydaları ve kullanımı, Erica Alabalık Yağlı Krem satışı, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nerelerde satılıyor, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü kullanımı, Erica Alabalık Yağlı Krem satan yerler, Erica Alabalık Yağlı Krem ne işe yarar, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü faydaları, Erica Alabalık Yağlı Krem satılır, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nasıl kullanılır, Erica Alabalık Yağlı Krem satış yerleri, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nerede satılır, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü faydaları neler, Erica Alabalık Yağlı Krem hakkındaki yorumlar, Erica Alabalık Yağlı Krem yararlı mı, Erica Alabalık Yağlı Krem neye yarar, Erica Alabalık Yağlı Krem yorum, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nerde, Erica Alabalık Yağlı Krem satılan, Erica Alabalık Yağlı Krem nerde, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü satışı, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nerden alabilirim, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü hakkında, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü satılan yerler, Erica Alabalık Yağlı Krem ekşi, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü nereden alınır, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü satan yerler, Erica Alabalık Yağlı Krem fiyatları, Erica Alabalık Yağlı Krem yurtdışı sipariş, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü satan, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü etkileri, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü faydası, Erica Alabalık Yağlı Krem satan, Erica Alabalık Yağlı Krem satılan yerler, Erica Alabalık Yağlı Krem ne kadar, Erica Alabalık Yağlı Krem nereden alınır, Erica Alabalık Yağlı Krem nedir, Erica Alabalık Yağlı Krem etkileri, Erica Alabalık Yağlı Krem nereden alabilirim, Erica Alabalık Yağlı Krem hakkında açıklama, Erica Alabalık Yağlı Krem açıklamalı detayları, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü satış yerleri, Erica Alabalık Yağlı Krem nerden alabilirim, Erica Alabalık Yağlı Krem kullanımı, Erica Alabalık Yağlı Krem faydaları, Erica Alabalık Yağlı Krem zararlı mı, Erica Alabalık Yağlı Krem uyarılar, Erica Alabalık Yağlı Krem faydası, Erica Alabalık Yağlı Krem zararları, Erica Alabalık Yağlı Krem yorumları, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü, Erica Alabalık Yağlı Krem nerelerde satılıyor, Erica Alabalık Yağlı Krem ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin