7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
20,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML

Erica Ardıç Yağlı Krem Kaç ML?

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Ürün Barkod Numarası

8699067980398

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Kullanıcı Yorumları

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Nerede kullanılır ?

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Muhafaza ve Uyarı
 • Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Zararları

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Ürünü Açıklaması

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yerli üretim
Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML
 

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Sipariş

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Kapıda Nakit Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Kapıda Kredi Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Havale ile Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Western Union ile Ödeme

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Çankırı, Hakkâri, Aydın, Kırıkkale, Kayseri ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Makedonya, Monaco, İsviçre, Moldova, Macaristan gibi ve Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Filipinler, Filistin, İran, Kazakistan, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Fiyatı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML Kapıda Ödeme, En uygun Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü kullanımı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML faydaları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satan, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satış yerleri, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satışı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü satan yerler, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML etkileri, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nerden alabilirim, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML hakkında açıklama, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü faydaları neler, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML zararları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML açıklamaları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nereden alınır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü satılan yerler, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satılan, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nerede satılır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nereden alınır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML zararlı mı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML uyarılar, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satılır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML fiyatları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nasıl kullanılır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü faydaları ve kullanımı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yurtdışı sipariş, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü satışı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML kullanımı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nedir, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü faydaları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nereden alabilirim, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nerden alabilirim, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yorum, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nerede satılır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nerde, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satan yerler, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ne kadar, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nerde, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ekşi, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML açıklamalı detayları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML nerelerde satılıyor, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü hakkında, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML neye yarar, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ne işe yarar, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML faydası, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü faydası, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yorumları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü etkileri, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML detayları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yararlı mı, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nasıl kullanılır, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü nerelerde satılıyor, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML satılan yerler, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML yararları, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü yorum, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü satan, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü satış yerleri, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML hakkındaki yorumlar, Erica Ardıç Yağlı Krem 100ML ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin