7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Erica At Kestanesi Kremi

Erica At Kestanesi Kremi 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
20,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Erica At Kestanesi Kremi 100 ML

Erica At Kestanesi Kremi Kaç ML ?

Erica At Kestanesi Kremi 100 ML

Erica At Kestanesi Kremi Üretici Firma Adı

Erica Kozmetik

Erica At Kestanesi Kremi Ürün Barkod Numarası

8699067980008

Erica At Kestanesi Kremi Kullanıcı Yorumları

Erica At Kestanesi Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica At Kestanesi Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica At Kestanesi Kremi İçeriği

At Kestanesi Özlü Krem

Erica At Kestanesi Kremi Nerede kullanılır ?

Erica At Kestanesi Kremi hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica At Kestanesi Kremi Nasıl Kullanılır

Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

Erica At Kestanesi Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • Erica At Kestanesi Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica At Kestanesi Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica At Kestanesi Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Erica At Kestanesi Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Erica At Kestanesi Kremi Belirtileri

Erica At Kestanesi Kremi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica At Kestanesi Kremi Ürünü Açıklaması

Erica At Kestanesi Kremi
Erica At Kestanesi Kremi

Erica At Kestanesi Kremi Satış

Erica At Kestanesi Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi Kapıda Nakit Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi Kapıda Kredi Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi Havale ile Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi Western Union ile Ödeme

Erica At Kestanesi Kremi siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Afyonkarahisar, Adıyaman, Karaman, Çankırı, Burdur ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica At Kestanesi Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), İtalya, Belarus, San Marino, Bulgaristan, Macaristan gibi ve Erica At Kestanesi Kremi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Filistin, Filipinler, Japonya, Endonezya, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica At Kestanesi Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica At Kestanesi Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica At Kestanesi Kremi Fiyat, Erica At Kestanesi Kremi Kapıda Ödeme, indirimli al Erica At Kestanesi Kremi, Erica At Kestanesi Kremi ürünü, Erica At Kestanesi Kremi nasıl kullanılır, Erica At Kestanesi Kremi fiyatları, Erica At Kestanesi Kremi satılan, Erica At Kestanesi Kremi ürünü satışı, Erica At Kestanesi Kremi nedir, Erica At Kestanesi Kremi yurtdışı sipariş, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nereden alınır, Erica At Kestanesi Kremi ürünü etkileri, Erica At Kestanesi Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Erica At Kestanesi Kremi ürünü hakkında, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nerden alabilirim, Erica At Kestanesi Kremi nerelerde satılıyor, Erica At Kestanesi Kremi yorumları, Erica At Kestanesi Kremi ürünü satış yerleri, Erica At Kestanesi Kremi nerden alabilirim, Erica At Kestanesi Kremi faydası, Erica At Kestanesi Kremi nerede satılır, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nasıl kullanılır, Erica At Kestanesi Kremi satış yerleri, Erica At Kestanesi Kremi yararlı mı, Erica At Kestanesi Kremi zararlı mı, Erica At Kestanesi Kremi ekşi, Erica At Kestanesi Kremi yararları, Erica At Kestanesi Kremi ürünü kullanımı, Erica At Kestanesi Kremi uyarılar, Erica At Kestanesi Kremi zararları, Erica At Kestanesi Kremi açıklamaları, Erica At Kestanesi Kremi ne kadar, Erica At Kestanesi Kremi hakkında açıklama, Erica At Kestanesi Kremi ürünü faydaları, Erica At Kestanesi Kremi, Erica At Kestanesi Kremi nereden alabilirim, Erica At Kestanesi Kremi ne işe yarar, Erica At Kestanesi Kremi etkileri, Erica At Kestanesi Kremi ürünü faydası, Erica At Kestanesi Kremi detayları, Erica At Kestanesi Kremi satan yerler, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Erica At Kestanesi Kremi ürünü yorum, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nerede satılır, Erica At Kestanesi Kremi ürünü satılan yerler, Erica At Kestanesi Kremi ürünü satan, Erica At Kestanesi Kremi hakkındaki yorumlar, Erica At Kestanesi Kremi ürünü nerde, Erica At Kestanesi Kremi nerde, Erica At Kestanesi Kremi ürünü satan yerler, Erica At Kestanesi Kremi neye yarar, Erica At Kestanesi Kremi ürünü faydaları neler, Erica At Kestanesi Kremi satılan yerler, Erica At Kestanesi Kremi satan, Erica At Kestanesi Kremi açıklamalı detayları, Erica At Kestanesi Kremi faydaları, Erica At Kestanesi Kremi yorum, Erica At Kestanesi Kremi kullanımı, Erica At Kestanesi Kremi nereden alınır, Erica At Kestanesi Kremi satılır, Erica At Kestanesi Kremi satışı, Erica At Kestanesi Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin