7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Yağlar > Erica Masaj Yağı Sprey 100 ML

Erica Masaj Yağı Sprey 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 44 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
31,50 TL
17,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Erica Masaj Yağı Sprey 100 ML

Erica Masaj Yağı Sprey Kaç ML ?

Erica Masaj Yağı Sprey 100 ML

Erica Masaj Yağı Sprey Üretici Firma Adı

Erica Kozmetik

Erica Masaj Yağı Sprey Ürün Barkod Numarası

869967980329

Erica Masaj Yağı Sprey Yorumlar

Erica Masaj Yağı Sprey kullananlar, yani tüketicilerin Erica Masaj Yağı Sprey kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica Masaj Yağı Sprey hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica Masaj Yağı Sprey Nerede kullanılır ?

Erica Masaj Yağı Sprey hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica Masaj Yağı Sprey Nasıl Kullanılır

Erica Masaj Yağı Sprey Muhafaza ve Uyarı
 • Erica Masaj Yağı Sprey Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica Masaj Yağı Sprey ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica Masaj Yağı Sprey ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Erica Masaj Yağı Sprey ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Erica Masaj Yağı Sprey Fiyatı

Erica Masaj Yağı Sprey fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Erica Masaj Yağı Sprey Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Erica Masaj Yağı Sprey Belirtileri

Erica Masaj Yağı Sprey içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica Masaj Yağı Sprey Ürünü Açıklaması

Erica Masaj Yağı Sprey

Erica Masaj Yağı Sprey

Erica Masaj Yağı Sprey Satın al

Erica Masaj Yağı Sprey Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey Kapıda Nakit Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey Kapıda Kredi Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey Havale ile Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey Western Union ile Ödeme

Erica Masaj Yağı Sprey siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Samsun, Rize, Mardin, Aydın, Denizli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica Masaj Yağı Sprey Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Estonya, Bosna-Hersek, Litvanya, Finlandiya, Karadağ gibi ve Erica Masaj Yağı Sprey Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Güney Kore, Sri Lanka, Kıbrıs, Türkmenistan, Karadağ gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Masaj Yağı Sprey Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica Masaj Yağı Sprey Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Masaj Yağı Sprey Fiyat, Erica Masaj Yağı Sprey Kapıda Ödeme, indirimli Erica Masaj Yağı Sprey , Erica Masaj Yağı Sprey faydaları, Erica Masaj Yağı Sprey nerden alabilirim, Erica Masaj Yağı Sprey ne kadar, Erica Masaj Yağı Sprey neye yarar, Erica Masaj Yağı Sprey faydası, Erica Masaj Yağı Sprey hakkında açıklama, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nerde, Erica Masaj Yağı Sprey satışı, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü hakkında, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü yorum, Erica Masaj Yağı Sprey etkileri, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü satılan yerler, Erica Masaj Yağı Sprey nasıl kullanılır, Erica Masaj Yağı Sprey zararlı mı, Erica Masaj Yağı Sprey hakkındaki yorumlar, Erica Masaj Yağı Sprey yararları, Erica Masaj Yağı Sprey satılan yerler, Erica Masaj Yağı Sprey satış yerleri, Erica Masaj Yağı Sprey nerde, Erica Masaj Yağı Sprey fiyatları, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü satışı, Erica Masaj Yağı Sprey satılan, Erica Masaj Yağı Sprey yorum, Erica Masaj Yağı Sprey yararlı mı, Erica Masaj Yağı Sprey açıklamalı detayları, Erica Masaj Yağı Sprey nedir, Erica Masaj Yağı Sprey nereden alınır, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü satış yerleri, Erica Masaj Yağı Sprey yurtdışı sipariş, Erica Masaj Yağı Sprey satılır, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nerede satılır, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü satan, Erica Masaj Yağı Sprey yorumları, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nerden alabilirim, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nasıl kullanılır, Erica Masaj Yağı Sprey satan, Erica Masaj Yağı Sprey açıklamaları, Erica Masaj Yağı Sprey kadınlar kulübü, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nerelerde satılıyor, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü faydası, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü etkileri, Erica Masaj Yağı Sprey satan yerler, Erica Masaj Yağı Sprey zararları, Erica Masaj Yağı Sprey detayları, Erica Masaj Yağı Sprey nerelerde satılıyor, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü faydaları ve kullanımı, Erica Masaj Yağı Sprey uyarılar, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü nereden alınır, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü kullanımı, Erica Masaj Yağı Sprey ne işe yarar, Erica Masaj Yağı Sprey nerede satılır, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü faydaları neler, Erica Masaj Yağı Sprey , Erica Masaj Yağı Sprey ürünü satan yerler, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü faydaları, Erica Masaj Yağı Sprey kullanımı, Erica Masaj Yağı Sprey nereden alabilirim, Erica Masaj Yağı Sprey ekşi, Erica Masaj Yağı Sprey kızlar soruyor, Erica Masaj Yağı Sprey ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin