7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Erica Salyangoz Kremi 50ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
35,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Erica Salyangoz Kremi 50ML

Erica Salyangoz Kremi Kaç ML?

Erica Salyangoz Kremi 50ML

Erica Salyangoz Kremi 50ML Ürün Barkod Numarası

8699067980053

Erica Salyangoz Kremi 50ML Kullanıcı Yorumları

Erica Salyangoz Kremi 50ML ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica Salyangoz Kremi 50ML hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Faydaları

Erica Salyangoz Kremi 50ML hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Nasıl Kullanılır

Erica Salyangoz Salgı Özlü Krem, cilt temizlendikten sonra uygulanılacak yüzeye günde 2 veya 3 defa az miktarda ince tabaka halinde masaj yaparak tamamen emilene kadar uygulayınız. Serin ve kuru bir yerde ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Muhafaza ve Uyarı
 • Erica Salyangoz Kremi 50ML Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica Salyangoz Kremi 50ML ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Erica Salyangoz Kremi 50ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Erica Salyangoz Kremi 50ML Zararları

Erica Salyangoz Kremi 50ML içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Ürünü Açıklaması

Erica Salyangoz Kremi 50ML yerli üretim
Erica Salyangoz Kremi 50ML
 

Erica Salyangoz Kremi 50ML Siparişi

Erica Salyangoz Kremi 50ML Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML Kapıda Nakit Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML Kapıda Kredi Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML Havale ile Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML Western Union ile Ödeme

Erica Salyangoz Kremi 50ML siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Çankırı, Artvin, Yalova, Bitlis, Eskişehir ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, İspanya, Romanya, Slovenya gibi ve Erica Salyangoz Kremi 50ML Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Avustralya, Hindistan, Kazakistan, Bahreyn, Slovenya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica Salyangoz Kremi 50ML Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Salyangoz Kremi 50ML Fiyat, Erica Salyangoz Kremi 50ML Kredi Kartı ile Al, indirimli al Erica Salyangoz Kremi 50ML, Erica Salyangoz Kremi 50ML kullanımı, Erica Salyangoz Kremi 50ML nedir, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nasıl kullanılır, Erica Salyangoz Kremi 50ML nereden alınır, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü satış yerleri, Erica Salyangoz Kremi 50ML satılan, Erica Salyangoz Kremi 50ML satış yerleri, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü faydası, Erica Salyangoz Kremi 50ML yorum, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü satan yerler, Erica Salyangoz Kremi 50ML ne kadar, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü faydaları ve kullanımı, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü satışı, Erica Salyangoz Kremi 50ML detayları, Erica Salyangoz Kremi 50ML etkileri, Erica Salyangoz Kremi 50ML satışı, Erica Salyangoz Kremi 50ML ne işe yarar, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü kullanımı, Erica Salyangoz Kremi 50ML satılır, Erica Salyangoz Kremi 50ML ekşi, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü hakkında, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü faydaları, Erica Salyangoz Kremi 50ML faydası, Erica Salyangoz Kremi 50ML açıklamalı detayları, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü yorum, Erica Salyangoz Kremi 50ML nerde, Erica Salyangoz Kremi 50ML, Erica Salyangoz Kremi 50ML zararları, Erica Salyangoz Kremi 50ML zararlı mı, Erica Salyangoz Kremi 50ML nasıl kullanılır, Erica Salyangoz Kremi 50ML hakkında açıklama, Erica Salyangoz Kremi 50ML nereden alabilirim, Erica Salyangoz Kremi 50ML yararlı mı, Erica Salyangoz Kremi 50ML neye yarar, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü etkileri, Erica Salyangoz Kremi 50ML yararları, Erica Salyangoz Kremi 50ML fiyatları, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nereden alınır, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nerden alabilirim, Erica Salyangoz Kremi 50ML satan yerler, Erica Salyangoz Kremi 50ML yorumları, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü satılan yerler, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü satan, Erica Salyangoz Kremi 50ML nerede satılır, Erica Salyangoz Kremi 50ML uyarılar, Erica Salyangoz Kremi 50ML faydaları, Erica Salyangoz Kremi 50ML satılan yerler, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nerde, Erica Salyangoz Kremi 50ML nerden alabilirim, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nerelerde satılıyor, Erica Salyangoz Kremi 50ML açıklamaları, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü faydaları neler, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü nerede satılır, Erica Salyangoz Kremi 50ML yurtdışı sipariş, Erica Salyangoz Kremi 50ML satan, Erica Salyangoz Kremi 50ML nerelerde satılıyor, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü, Erica Salyangoz Kremi 50ML hakkındaki yorumlar, Erica Salyangoz Kremi 50ML ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin