7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Farmaex Yerli İsveç Şurubu 250 ML Orjinal Ürün

Farmaex Yerli İsveç Şurubu 250 ML Orjinal Ürün

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 14 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
104,00 TL
89,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Farmaex Yerli İsveç Şurubu 250 ML

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Kaç ML ?

Farmaex Yerli İsveç Şurubu 250 ML

Farmaex Yerli İsveç Şurubu İzin Belgesi

YEŞİL NATUREL ÜRETİM TESİSLERİ BOZYAZI/MERSİN

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Kullanıcı Yorumları

Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Farmaex Yerli İsveç Şurubu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Muhafaza ve Uyarı
 • Farmaex Yerli İsveç Şurubu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Farmaex Yerli İsveç Şurubu Yan Etkileri

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Farmaex Yerli İsveç Şurubu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Ürünü Açıklaması

Farmaex Yerli İsveç Şurubu yerli üretim
Farmaex Yerli İsveç Şurubu 250ML
 

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Sipariş ver

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Kapıda Nakit Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Kapıda Kredi Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Havale ile Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Wester Union ile Ödeme

Farmaex Yerli İsveç Şurubu siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Şırnak, Karabük, Bitlis, Denizli, Sinop ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Litvanya, Romanya, Moldova, Arnavutluk, San Marino gibi ve Farmaex Yerli İsveç Şurubu Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Katar, Umman, Filipinler, Nepal, San Marino gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Farmaex Yerli İsveç Şurubu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Farmaex Yerli İsveç Şurubu Fiyat, Farmaex Yerli İsveç Şurubu Kredi Kartı ile Al, En uygun Farmaex Yerli İsveç Şurubu, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü satış yerleri, Farmaex Yerli İsveç Şurubu yorumları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nasıl kullanılır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu yararlı mı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu zararlı mı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü etkileri, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nerden alabilirim, Farmaex Yerli İsveç Şurubu uyarılar, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü satan, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nerden alabilirim, Farmaex Yerli İsveç Şurubu faydası, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü faydası, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satılan, Farmaex Yerli İsveç Şurubu yararları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satış yerleri, Farmaex Yerli İsveç Şurubu zararları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ne işe yarar, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü faydaları neler, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ekşi, Farmaex Yerli İsveç Şurubu neye yarar, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nerelerde satılıyor, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü kullanımı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu açıklamalı detayları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nereden alınır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu hakkındaki yorumlar, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü satışı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu etkileri, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nerede satılır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satışı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü faydaları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nerede satılır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu yorum, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ne kadar, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nedir, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nasıl kullanılır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu yurtdışı sipariş, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü satılan yerler, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satılan yerler, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satılır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu fiyatları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü nerde, Farmaex Yerli İsveç Şurubu detayları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu hakkında açıklama, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nereden alınır, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satan, Farmaex Yerli İsveç Şurubu faydaları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nerelerde satılıyor, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü yorum, Farmaex Yerli İsveç Şurubu satan yerler, Farmaex Yerli İsveç Şurubu açıklamaları, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nereden alabilirim, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü satan yerler, Farmaex Yerli İsveç Şurubu kullanımı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü hakkında, Farmaex Yerli İsveç Şurubu nerde, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü faydaları ve kullanımı, Farmaex Yerli İsveç Şurubu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi