7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML
Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML

Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 9 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
164,00 TL
149,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML

Ferrole Intense Aşk Parfümü Kaç ML ?

Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML

Ferrole Intense Aşk Parfümü İzin Belgesi

FEROLLE KOZMETİK SAN. LTD. ŞTİ. – AKARBAŞI MAH. ATATÜRK BUL. NO:6 KAT:2 DAİRE:8 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

Ferrole Intense Aşk Parfümü Kullananlar

Ferrole Intense Aşk Parfümü ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Ferrole Intense Aşk Parfümü hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Ferrole Intense Aşk Parfümü İçindekiler

TEPE NOTASI : HARMANLI TURUNÇGİL KALP NOTASI : VETİVER, GREYFURT, NANE, YASEMİN, LİMON DİP NOTASI : SEDİR, TÜTSÜ, PEMBE BİBER KONSANTRASYON : EXTRAIT DE PARFUM ESANS ORANI : %40

Ferrole Intense Aşk Parfümü Nerede kullanılır ?

FEROLLE INTENSE FOR MEN PARFÜM’ÜN BAŞTAN ÇIKARICI KOKUSU İLE ÇEVRENİZDEKİ BAYANLARI ETKİLEYEREK KENDİNİZE TUTSAK EDEBİLİRSİNİZ.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Nasıl Uygulanır

GÜNLÜK KULLANIMA UYGUNDUR. TEMİZ TENE VE KIYAFETE İSTENİLEN SIKLIKLA UYGULANIR. KULLANIM ESNASINDA ŞİŞESİ DİK TUTARAK PÜSKÜRTÜNÜZ. TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Muhafaza ve Uyarı
 • Ferrole Intense Aşk Parfümü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Ferrole Intense Aşk Parfümü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Ferrole Intense Aşk Parfümü Belirtileri

Ferrole Intense Aşk Parfümü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ferrole Intense Aşk Parfümü Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Ürünü Açıklaması

Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML
Ferrole Intense Aşk Parfümü 100 ML
 

Ferrole Intense Aşk Parfümü Sipariş ver

Ferrole Intense Aşk Parfümü Online Kredi Kartı ile Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü Kapıda Nakit Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü Kapıda Kredi Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü Havale ile Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü Wester Union ile Ödeme

Ferrole Intense Aşk Parfümü siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Osmaniye, Yozgat, Kütahya, Isparta, Bursa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Polonya, Lüksemburg, Malta, Çek Cumhuriyeti, Portekiz gibi ve Ferrole Intense Aşk Parfümü Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Lübnan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Portekiz gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Ferrole Intense Aşk Parfümü Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Ferrole Intense Aşk Parfümü Fiyat, Ferrole Intense Aşk Parfümü Kapıda Ödeme, indirimli al Ferrole Intense Aşk Parfümü, Ferrole Intense Aşk Parfümü nerde, Ferrole Intense Aşk Parfümü açıklamaları, Ferrole Intense Aşk Parfümü uyarılar, Ferrole Intense Aşk Parfümü hakkında açıklama, Ferrole Intense Aşk Parfümü hakkındaki yorumlar, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü satan yerler, Ferrole Intense Aşk Parfümü ekşi, Ferrole Intense Aşk Parfümü satışı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü faydaları ve kullanımı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nereden alınır, Ferrole Intense Aşk Parfümü satış yerleri, Ferrole Intense Aşk Parfümü yurtdışı sipariş, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nerede satılır, Ferrole Intense Aşk Parfümü kullanımı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü, Ferrole Intense Aşk Parfümü nereden alabilirim, Ferrole Intense Aşk Parfümü nasıl kullanılır, Ferrole Intense Aşk Parfümü satılır, Ferrole Intense Aşk Parfümü satılan, Ferrole Intense Aşk Parfümü fiyatları, Ferrole Intense Aşk Parfümü yararları, Ferrole Intense Aşk Parfümü faydası, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nerde, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü satılan yerler, Ferrole Intense Aşk Parfümü yorumları, Ferrole Intense Aşk Parfümü açıklamalı detayları, Ferrole Intense Aşk Parfümü zararlı mı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü hakkında, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü satış yerleri, Ferrole Intense Aşk Parfümü ne kadar, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü etkileri, Ferrole Intense Aşk Parfümü ne işe yarar, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nerden alabilirim, Ferrole Intense Aşk Parfümü nerden alabilirim, Ferrole Intense Aşk Parfümü satılan yerler, Ferrole Intense Aşk Parfümü faydaları, Ferrole Intense Aşk Parfümü nerelerde satılıyor, Ferrole Intense Aşk Parfümü satan, Ferrole Intense Aşk Parfümü nereden alınır, Ferrole Intense Aşk Parfümü neye yarar, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nerelerde satılıyor, Ferrole Intense Aşk Parfümü, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü satışı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü satan, Ferrole Intense Aşk Parfümü satan yerler, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü faydaları, Ferrole Intense Aşk Parfümü nerede satılır, Ferrole Intense Aşk Parfümü zararları, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü kullanımı, Ferrole Intense Aşk Parfümü yorum, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü faydası, Ferrole Intense Aşk Parfümü nedir, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü nasıl kullanılır, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü yorum, Ferrole Intense Aşk Parfümü detayları, Ferrole Intense Aşk Parfümü etkileri, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü faydaları neler, Ferrole Intense Aşk Parfümü yararlı mı, Ferrole Intense Aşk Parfümü ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin