7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Kozmetik & Kişisel Bakım Ürünleri > Gülbirlik Saf Gül Suyu 250 ML

Gülbirlik Saf Gül Suyu 250 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 32 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
43,99 TL
29,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Gülbirlik Saf Gül Suyu 250 ML

Gülbirlik Saf Gül Suyu Kaç ML ?

Gülbirlik Saf Gül Suyu 250 ML

Gülbirlik Saf Gül Suyu Üretici Firma Adı

Gülbirlik

Gülbirlik Saf Gül Suyu Kullananlar

Gülbirlik Saf Gül Suyu kullananlar, yani tüketicilerin Gülbirlik Saf Gül Suyu kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Gülbirlik Saf Gül Suyu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu İçinde Bulunanlar

% 100 Distile Doğal Gülsuyu, Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilen Gülbirlik Doğal Gülsuyu hiçbir katkı maddesi içermez. 

Gülbirlik Saf Gül Suyu Faydaları

Gülbirlik Saf Gül Suyu hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Kullanma Talimatları

Pürüzsüz bir cilt için temizlenmiş bölgeye eliniz ile masaj yaparak uygulayınız.    

Gülbirlik Saf Gül Suyu Muhafaza ve Uyarı
 • Gülbirlik Saf Gül Suyu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Gülbirlik Saf Gül Suyu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Fiyatı

Gülbirlik Saf Gül Suyu fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Zararları

Gülbirlik Saf Gül Suyu içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Ürünü Açıklaması

Gülbirlik Saf Gül Suyu

Gülbirlik Saf Gül Suyu

Gülbirlik Saf Gül Suyu Satın al

Gülbirlik Saf Gül Suyu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu Kapıda Nakit Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu Kapıda Kredi Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu Havale ile Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu Western Union ile Ödeme

Gülbirlik Saf Gül Suyu siparişlerinizde İzmir, Ankara, Şanlıurfa, Kastamonu, Çankırı, Karabük, Batman ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Malta, Slovenya, Yunanistan, Karadağ, San Marino gibi ve Gülbirlik Saf Gül Suyu Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Özbekistan, İran, Bangladeş, Yemen, San Marino gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Gülbirlik Saf Gül Suyu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Gülbirlik Saf Gül Suyu Fiyat, Gülbirlik Saf Gül Suyu Kredi Kartı ile Al, En ucuz Gülbirlik Saf Gül Suyu , Gülbirlik Saf Gül Suyu yorum, Gülbirlik Saf Gül Suyu kadınlar kulübü, Gülbirlik Saf Gül Suyu kullanımı, Gülbirlik Saf Gül Suyu yurtdışı sipariş, Gülbirlik Saf Gül Suyu detayları, Gülbirlik Saf Gül Suyu faydaları, Gülbirlik Saf Gül Suyu satış yerleri, Gülbirlik Saf Gül Suyu satılan, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü satılan yerler, Gülbirlik Saf Gül Suyu etkileri, Gülbirlik Saf Gül Suyu hakkında açıklama, Gülbirlik Saf Gül Suyu nerde, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü faydaları ve kullanımı, Gülbirlik Saf Gül Suyu yorumları, Gülbirlik Saf Gül Suyu nerede satılır, Gülbirlik Saf Gül Suyu satılır, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü faydası, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nerelerde satılıyor, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü, Gülbirlik Saf Gül Suyu satan, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nereden alınır, Gülbirlik Saf Gül Suyu nereden alabilirim, Gülbirlik Saf Gül Suyu nedir, Gülbirlik Saf Gül Suyu ne işe yarar, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü satan, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü satan yerler, Gülbirlik Saf Gül Suyu , Gülbirlik Saf Gül Suyu uyarılar, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nerden alabilirim, Gülbirlik Saf Gül Suyu zararları, Gülbirlik Saf Gül Suyu yararları, Gülbirlik Saf Gül Suyu ekşi, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nerde, Gülbirlik Saf Gül Suyu nerden alabilirim, Gülbirlik Saf Gül Suyu fiyatları, Gülbirlik Saf Gül Suyu açıklamaları, Gülbirlik Saf Gül Suyu neye yarar, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü faydaları neler, Gülbirlik Saf Gül Suyu nereden alınır, Gülbirlik Saf Gül Suyu satılan yerler, Gülbirlik Saf Gül Suyu hakkındaki yorumlar, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü kullanımı, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü satış yerleri, Gülbirlik Saf Gül Suyu satan yerler, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü faydaları, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü yorum, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü etkileri, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü hakkında, Gülbirlik Saf Gül Suyu nerelerde satılıyor, Gülbirlik Saf Gül Suyu yararlı mı, Gülbirlik Saf Gül Suyu satışı, Gülbirlik Saf Gül Suyu açıklamalı detayları, Gülbirlik Saf Gül Suyu ne kadar, Gülbirlik Saf Gül Suyu zararlı mı, Gülbirlik Saf Gül Suyu nasıl kullanılır, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nerede satılır, Gülbirlik Saf Gül Suyu faydası, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü satışı, Gülbirlik Saf Gül Suyu kızlar soruyor, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü nasıl kullanılır, Gülbirlik Saf Gül Suyu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi