7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktar Ürünleri > Günlük Sakızı 500 Gr

Günlük Sakızı 500 Gr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 10 İndirim  
11,00 TL Kazanç  
110,00 TL
99,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Günlük Sakızı (Akgünlük) 500 GR

Günlük Sakızı (Akgünlük) Kaç GR ?

Günlük Sakızı (Akgünlük) 500 GR

Günlük Sakızı (Akgünlük) Yorumlar

Günlük Sakızı (Akgünlük) kullananlar, yani tüketicilerin Günlük Sakızı (Akgünlük) kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Günlük Sakızı (Akgünlük) hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Ne işe yarar ?

Günlük Sakızı (Akgünlük) hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Muhafaza ve Uyarı
 • Günlük Sakızı (Akgünlük) ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Günlük Sakızı (Akgünlük) Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Günlük Sakızı (Akgünlük) ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Günlük Sakızı (Akgünlük) ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Fiyatı

Günlük Sakızı (Akgünlük) fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Yan Etkileri

Günlük Sakızı (Akgünlük) içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Ürünü Açıklaması

Günlük Sakızı (Akgünlük)

Günlük Sakızı (Akgünlük)

Günlük Sakızı (Akgünlük) Sipariş

Günlük Sakızı (Akgünlük) Online Kredi Kartı ile Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) Kapıda Nakit Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) Kapıda Kredi Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) Havale ile Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) Western Union ile Ödeme

Günlük Sakızı (Akgünlük) siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Malatya, Muş, Edirne, Bitlis, Çanakkale ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Avusturya, Sırbistan, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Arnavutluk gibi ve Günlük Sakızı (Akgünlük) Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Maldivler, Ürdün, İsrail, Bahreyn, Arnavutluk gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Günlük Sakızı (Akgünlük) Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Günlük Sakızı (Akgünlük) Fiyatı, Günlük Sakızı (Akgünlük) Kapıda Ödeme, indirimli Günlük Sakızı (Akgünlük), Günlük Sakızı (Akgünlük) nereden alınır, Günlük Sakızı (Akgünlük) fiyatları, Günlük Sakızı (Akgünlük) kullanımı, Günlük Sakızı (Akgünlük) yararlı mı, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nerelerde satılıyor, Günlük Sakızı (Akgünlük) ne kadar, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü, Günlük Sakızı (Akgünlük) ekşi, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü satış yerleri, Günlük Sakızı (Akgünlük) satılan yerler, Günlük Sakızı (Akgünlük) yorumları, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nereden alınır, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü satan, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü etkileri, Günlük Sakızı (Akgünlük) satışı, Günlük Sakızı (Akgünlük) etkileri, Günlük Sakızı (Akgünlük) detayları, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü faydaları neler, Günlük Sakızı (Akgünlük) hakkında açıklama, Günlük Sakızı (Akgünlük) yararları, Günlük Sakızı (Akgünlük) açıklamalı detayları, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü faydaları ve kullanımı, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü faydası, Günlük Sakızı (Akgünlük) satılır, Günlük Sakızı (Akgünlük) nerelerde satılıyor, Günlük Sakızı (Akgünlük) nasıl kullanılır, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü kullanımı, Günlük Sakızı (Akgünlük) nerden alabilirim, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü satan yerler, Günlük Sakızı (Akgünlük) uyarılar, Günlük Sakızı (Akgünlük) neye yarar, Günlük Sakızı (Akgünlük) kadınlar kulübü, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü faydaları, Günlük Sakızı (Akgünlük), Günlük Sakızı (Akgünlük) satılan, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü satılan yerler, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü satışı, Günlük Sakızı (Akgünlük) yurtdışı sipariş, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nerden alabilirim, Günlük Sakızı (Akgünlük) satan yerler, Günlük Sakızı (Akgünlük) açıklamaları, Günlük Sakızı (Akgünlük) hakkındaki yorumlar, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü hakkında, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü yorum, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nasıl kullanılır, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nerede satılır, Günlük Sakızı (Akgünlük) kızlar soruyor, Günlük Sakızı (Akgünlük) satış yerleri, Günlük Sakızı (Akgünlük) satan, Günlük Sakızı (Akgünlük) nedir, Günlük Sakızı (Akgünlük) zararlı mı, Günlük Sakızı (Akgünlük) nerede satılır, Günlük Sakızı (Akgünlük) zararları, Günlük Sakızı (Akgünlük) ne işe yarar, Günlük Sakızı (Akgünlük) nereden alabilirim, Günlük Sakızı (Akgünlük) yorum, Günlük Sakızı (Akgünlük) nerde, Günlük Sakızı (Akgünlük) faydası, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü nerde, Günlük Sakızı (Akgünlük) faydaları, Günlük Sakızı (Akgünlük) ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin