7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Fırsat Ürünleri > Çok Satan Ürünler > Hairtox Saç Detoksu Seti 3 Adet

Hairtox Saç Detoksu Seti 3 Adet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 7 İndirim  
14,30 TL Kazanç  
191,00 TL
176,70 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Hairtox Saç Detoksu Seti 3 Adet

Hairtox Saç Detoksu Seti Kaç ?

Hairtox Saç Detoksu Seti

Hairtox Saç Detoksu Seti Yorumlar

Hairtox Saç Detoksu Seti ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Hairtox Saç Detoksu Seti hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Hairtox Saç Detoksu Seti Nasıl Kullanılır

2 günde bir şampuanla saçınıza masaj yaparak yıkayınız. Duştan çıktıktan sonra saçınızın köklerinden uçlarına doğru kremi sürünüz. Her gece yatmadan saç köklerinize serumu uygulayın.

Hairtox Saç Detoksu Seti Muhafaza ve Uyarı
 • Hairtox Saç Detoksu Seti Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hairtox Saç Detoksu Seti ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Hairtox Saç Detoksu Seti ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Hairtox Saç Detoksu Seti Zararları

Hairtox Saç Detoksu Seti Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hairtox Saç Detoksu Seti Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Hairtox Saç Detoksu Seti Ürünü Açıklaması

Hairtox Saç Detoksu Seti 3 Adet
 

 

Hairtox Saç Detoksu Seti Sipariş

 

Hairtox Saç Detoksu Seti siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Adıyaman, Rize, Çorum, Yalova, Ağrı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Hairtox Saç Detoksu Seti Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Danimarka, İtalya, Slovenya, İrlanda, Moldova gibi ve Hairtox Saç Detoksu Seti Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Kıbrıs, Bhutan, Pakistan, Filipinler, Moldova gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Hairtox Saç Detoksu Seti Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Hairtox Saç Detoksu Seti Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Hairtox Saç Detoksu Seti Fiyat, Hairtox Saç Detoksu Seti Kapıda Ödeme, indirimli Hairtox Saç Detoksu Seti, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nerde, Hairtox Saç Detoksu Seti fiyatları, Hairtox Saç Detoksu Seti, Hairtox Saç Detoksu Seti faydaları, Hairtox Saç Detoksu Seti detayları, Hairtox Saç Detoksu Seti nereden alabilirim, Hairtox Saç Detoksu Seti hakkındaki yorumlar, Hairtox Saç Detoksu Seti uyarılar, Hairtox Saç Detoksu Seti nedir, Hairtox Saç Detoksu Seti nerede satılır, Hairtox Saç Detoksu Seti yorum, Hairtox Saç Detoksu Seti ne kadar, Hairtox Saç Detoksu Seti satılır, Hairtox Saç Detoksu Seti zararlı mı, Hairtox Saç Detoksu Seti açıklamaları, Hairtox Saç Detoksu Seti yurtdışı sipariş, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü yorum, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü faydası, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nasıl kullanılır, Hairtox Saç Detoksu Seti yararlı mı, Hairtox Saç Detoksu Seti ekşi, Hairtox Saç Detoksu Seti yararları, Hairtox Saç Detoksu Seti neye yarar, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nerden alabilirim, Hairtox Saç Detoksu Seti nereden alınır, Hairtox Saç Detoksu Seti açıklamalı detayları, Hairtox Saç Detoksu Seti zararları, Hairtox Saç Detoksu Seti satışı, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nereden alınır, Hairtox Saç Detoksu Seti ne işe yarar, Hairtox Saç Detoksu Seti nerelerde satılıyor, Hairtox Saç Detoksu Seti hakkında açıklama, Hairtox Saç Detoksu Seti yorumları, Hairtox Saç Detoksu Seti satış yerleri, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü faydaları ve kullanımı, Hairtox Saç Detoksu Seti etkileri, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nerelerde satılıyor, Hairtox Saç Detoksu Seti satan, Hairtox Saç Detoksu Seti nerden alabilirim, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü faydaları, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü hakkında, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü nerede satılır, Hairtox Saç Detoksu Seti satılan, Hairtox Saç Detoksu Seti satan yerler, Hairtox Saç Detoksu Seti kullanımı, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü etkileri, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü faydaları neler, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü satılan yerler, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü satan, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü satış yerleri, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü satan yerler, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü satışı, Hairtox Saç Detoksu Seti faydası, Hairtox Saç Detoksu Seti nasıl kullanılır, Hairtox Saç Detoksu Seti satılan yerler, Hairtox Saç Detoksu Seti nerde, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü kullanımı, Hairtox Saç Detoksu Seti ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi