7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Heeltex Topuk Dikeni Çorabı

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 23 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
64,00 TL
49,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kaç Adet, İçeriği ?

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı kutusunda 1 adet çorap bulunmaktadır.İsteğinize göre bedenleri mevcuttur.

Small (34-37)

Medium (38-39)

Large (40-42)

X-Large (43-45)

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Yorumları

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Heeltex Topuk Dikeni Çorabı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı İçinde Bulunanlar

%80 Pamuk, %15 Polyamid, %5 Elastan, %100 Silikon Tabanlık,

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Ne işe yarar ?

Çorap içerisine dikilmiş olan özel silikonu sayesinde topuğunuzda oluşan ağrıları rahatlatmaya yardımcı olur.Hem dışarıda ayakkabı içerisinde hemde evde kullanılabilir.Kesinlikle kayma yapmaz.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kullanma Talimatları

Rahat kullanımıyla ayağınızı sıkmaz.Topuk tabanlıklı gündelik heeltex topuk dikeni çorabı dilerseniz evde dilerseniz de dışarıdayken ayakkabı içerisinde, ayakkabı numaranızı büyütmeden kullanılabilmektedir.Ayağınızdan kayma yapmaz.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Muhafaza ve Uyarı
 • Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Ürünü Açıklaması

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı
Heeltex Topuk Dikeni Çorabı
 

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Siparişi

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kapıda Nakit Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kapıda Kredi Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Havale ile Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Wester Union ile Ödeme

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Kilis, Eskişehir, Isparta, Burdur, Sakarya ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Belçika, Ukrayna, Makedonya, Hırvatistan, İngiltere, İsveç gibi ve Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Endonezya, Sri Lanka, Tacikistan, Malezya, İsveç gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Fiyatı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kredi Kartı ile Al, ucuza al Heeltex Topuk Dikeni Çorabı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü faydası, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nerelerde satılıyor, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı uyarılar, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı yorumları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı hakkındaki yorumlar, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı etkileri, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nasıl kullanılır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satılan yerler, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nedir, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı açıklamalı detayları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satan yerler, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı zararlı mı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü faydaları neler, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nasıl kullanılır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ne kadar, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı yorum, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü satış yerleri, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nereden alınır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı kullanımı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü satılan yerler, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ekşi, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü faydaları ve kullanımı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nerelerde satılıyor, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü kullanımı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nerde, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satışı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nerede satılır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı detayları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı faydaları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü faydaları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü satan, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü satan yerler, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satış yerleri, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü etkileri, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü satışı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı yararlı mı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı neye yarar, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nerden alabilirim, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı yararları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nerde, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü nerden alabilirim, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı fiyatları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı açıklamaları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı faydası, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı yurtdışı sipariş, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı hakkında açıklama, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nereden alabilirim, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı zararları, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü yorum, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satılır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nerede satılır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü hakkında, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satılan, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ne işe yarar, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı nereden alınır, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı satan, Heeltex Topuk Dikeni Çorabı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin