7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Fırsat Ürünleri > Çok Satan Ürünler > HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül 5 Kutu
A1 Bitkisel 30 Kapsül 5 Kutu

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül 5 Kutu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 değerlendirme
Loading...
% 3 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
510,00 TL
495,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül 5 Kutu

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül İzin Belgesi

A+1 Bitkisel Kapsül ürünü T.C. Gıda Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. tarafından üretilmiştir.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Kullananlar

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül İçinde Bulunanlar

Barut Ağacı Kabuğu, L – Karnitin, Kakule, Zencefil,Garsinya, Lapidyum, Havlıcan, Rezene, Tarçın, Karanfil, Dereotu Tohumu

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Muhafaza ve Uyarı
 • HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Yan Etkileri

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Ürünü Açıklaması

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül 5 Kutu
A1 Bitkisel 30 Kapsül
 
 
 

 

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Sipariş

 

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül siparişlerinizde İzmir, Ankara, Burdur, Diyarbakır, Kars, Bayburt, Kocaeli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Avusturya, Romanya, Lüksemburg, Monaco, Danimarka, Moldova gibi ve HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Sri Lanka, Bangladeş, Suudi Arabistan, Malezya, Moldova gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Ücreti, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül Kapıda Ödemeli, ucuza al HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül yurtdışı sipariş, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü satılan yerler, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü kullanımı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nasıl kullanılır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nereden alınır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nerede satılır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül yararlı mı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül fiyatları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satan yerler, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nerden alabilirim, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satılır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül açıklamaları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül yararları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ne kadar, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül kullanımı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nerelerde satılıyor, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satan, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül hakkında açıklama, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü satan yerler, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül etkileri, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nerden alabilirim, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül faydası, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satılan, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü faydaları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü satış yerleri, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satılan yerler, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül yorum, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nerde, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü faydası, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü etkileri, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül zararlı mı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nerde, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül yorumları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül zararları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü faydaları neler, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nedir, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ekşi, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nasıl kullanılır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül açıklamalı detayları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü satışı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü hakkında, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül uyarılar, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül neye yarar, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nereden alınır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ne işe yarar, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül nereden alabilirim, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü nerede satılır, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül faydaları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül hakkındaki yorumlar, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü yorum, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü satan, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül detayları, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satış yerleri, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül satışı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi