7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Çaylar > HHS Slender Karışık Bitki Çayı 60 Süzen Poşet

HHS Slender Karışık Bitki Çayı 60 Süzen Poşet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
29,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

HHS Slender Karışık Bitki Çayı

Slender Karışık Bitki Çayı Kaç ADET ?

Slender Karışık Bitki Çayı 1 adet içerisinde 60 Süzen Poşet Çay Bulunur.

Slender Karışık Bitki Çayı İzin Belgesi

Slender Karışık Bitki Çayı 60 Süzen Pşt Üretici Firma: TR-34-K-015154 İşletme Kayıt No ile HHS Sağlık Ürünleri İnşaat Tekstil ve Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretilmiştir.

Slender Karışık Bitki Çayı Kullanıcı Yorumları

Slender Karışık Bitki Çayı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Slender Karışık Bitki Çayı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Slender Karışık Bitki Çayı İçindekiler

Biberiye Funda yaprağı Barut ağacı Kiraz sapı Mate Çayı Yeşilçay Rezene Tribulus

Slender Karışık Bitki Çayı Nasıl Kullanılır

Slender Karışık Bitki Çayı 60 Süzen Pşt kullanılışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlenmeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz. Günde 3 süzen poşete kadar içebilirsiniz.

Slender Karışık Bitki Çayı Muhafaza ve Uyarı
 • Slender Karışık Bitki Çayı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Slender Karışık Bitki Çayı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Slender Karışık Bitki Çayı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Slender Karışık Bitki Çayı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Slender Karışık Bitki Çayı Zararları

Slender Karışık Bitki Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Slender Karışık Bitki Çayı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Slender Karışık Bitki Çayı Ürünü Açıklaması

Slender Karışık Bitki Çayı

Slender Karışık Bitki Çayı Sipariş ver
Slender Karışık Bitki Çayı siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Siirt, Amasya, Erzincan, Erzurum, Kastamonu ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Slender Karışık Bitki Çayı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Monaco, Bulgaristan, Malta, Polonya, Danimarka gibi ve Slender Karışık Bitki Çayı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Tayvan, İsrail, Tayland, Ürdün, Danimarka gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Slender Karışık Bitki Çayı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Slender Karışık Bitki Çayı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Slender Karışık Bitki Çayı Fiyatı, Slender Karışık Bitki Çayı Kapıda Ödeme, ucuza al Slender Karışık Bitki Çayı, Slender Karışık Bitki Çayı satılır, Slender Karışık Bitki Çayı, Slender Karışık Bitki Çayı nasıl kullanılır, Slender Karışık Bitki Çayı ekşi, Slender Karışık Bitki Çayı yurtdışı sipariş, Slender Karışık Bitki Çayı yararları, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü kullanımı, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü faydaları ve kullanımı, Slender Karışık Bitki Çayı hakkında açıklama, Slender Karışık Bitki Çayı faydaları, Slender Karışık Bitki Çayı nerelerde satılıyor, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nerde, Slender Karışık Bitki Çayı detayları, Slender Karışık Bitki Çayı kullanımı, Slender Karışık Bitki Çayı nereden alabilirim, Slender Karışık Bitki Çayı nedir, Slender Karışık Bitki Çayı zararlı mı, Slender Karışık Bitki Çayı nerde, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü faydası, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü hakkında, Slender Karışık Bitki Çayı yararlı mı, Slender Karışık Bitki Çayı ne işe yarar, Slender Karışık Bitki Çayı hakkındaki yorumlar, Slender Karışık Bitki Çayı satan yerler, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü faydaları neler, Slender Karışık Bitki Çayı nerden alabilirim, Slender Karışık Bitki Çayı neye yarar, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü etkileri, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü satan yerler, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nerelerde satılıyor, Slender Karışık Bitki Çayı satılan, Slender Karışık Bitki Çayı nerede satılır, Slender Karışık Bitki Çayı faydası, Slender Karışık Bitki Çayı açıklamaları, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nerden alabilirim, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü satış yerleri, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nasıl kullanılır, Slender Karışık Bitki Çayı ne kadar, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü yorum, Slender Karışık Bitki Çayı açıklamalı detayları, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü satışı, Slender Karışık Bitki Çayı satan, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü faydaları, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü satılan yerler, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü satan, Slender Karışık Bitki Çayı fiyatları, Slender Karışık Bitki Çayı satışı, Slender Karışık Bitki Çayı zararları, Slender Karışık Bitki Çayı satış yerleri, Slender Karışık Bitki Çayı yorum, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nerede satılır, Slender Karışık Bitki Çayı yorumları, Slender Karışık Bitki Çayı nereden alınır, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü nereden alınır, Slender Karışık Bitki Çayı uyarılar, Slender Karışık Bitki Çayı satılan yerler, Slender Karışık Bitki Çayı etkileri, Slender Karışık Bitki Çayı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.