7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül 3 Kutu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 4 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
339,00 TL
324,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül 3 Kutu

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül İzin Belgesi

T.C. Gıda Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. tarafından üretilmiştir.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Kullanıcıları

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül İçinde Bulunanlar

Matcha, Yeşil Çay, Nar Ekstresi, L. Carnitine,Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Magnesium

HS Swan Bitkisel 60 Kapsül Nasıl Kullanılır

Günde 2 defa sabah ve akşam yemeklerinden 30 dk önce 1 yada 2 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Muhafaza ve Uyarı
 • HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Zararları

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Ürünü Açıklaması

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül 3 Kutu
HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül
 

 

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Sipariş

 

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Malatya, Artvin, Aydın, Adıyaman, Adana ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Litvanya, İsveç, Malta, Arnavutluk, Belarus gibi ve HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Filistin, Kazakistan, Katar, Mısır, Belarus gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Ücreti, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül Kredi Kartı ile Al, ucuza al HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nasıl kullanılır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü satan yerler, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nerden alabilirim, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül yorum, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nerde, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü kullanımı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nerde, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül yurtdışı sipariş, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ne kadar, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü etkileri, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül yorumları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü faydaları neler, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nedir, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü hakkında, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül etkileri, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül kullanımı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül faydaları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü yorum, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satılan yerler, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül uyarılar, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül fiyatları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ekşi, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satış yerleri, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nerden alabilirim, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül hakkında açıklama, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül yararlı mı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satılır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ne işe yarar, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül açıklamalı detayları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nereden alabilirim, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü satan, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül faydası, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül neye yarar, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü satılan yerler, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satışı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nereden alınır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül yararları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satılan, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü faydası, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nereden alınır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül zararlı mı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nerelerde satılıyor, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nasıl kullanılır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü satış yerleri, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü nerede satılır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül detayları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül hakkındaki yorumlar, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül nerede satılır, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü satışı, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satan yerler, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül zararları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü faydaları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül açıklamaları, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül satan, HHS Swan Bitkisel 60 Kapsül ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin