7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktariye Ürünleri > İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya 100 GR

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 61 İndirim  
14,01 TL Kazanç  
23,00 TL
8,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
  • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
  • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
    0534 849 00 03
  • Orjinal Ürüne %100 Destek

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya 100 GR

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Kaç GR ?

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya 100 GR

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Üretici Firma Adı

ŞİFA KİMYA İLAÇ KOZMETİK SANAYİ VE TİC. A.Ş.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Üretici Firma İşletme Kayıt Numarası

TR-42-K-001094

 

 

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Yorumları

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Etkileri

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Kullanma Talimatları

Mide ekşimesi ve yanması durumlarında yemeklerden 2-3 saat sonra 2-8 gr aralığında karbonat bir bardak su ile tüketilebilir. Ağız kokusu ve diş temizliği için %2-5’lik karbonatlı su çözeltisi ile gargara yapılabilir. Avrupa Farmakopisinde belirtilen standartlara uygundur.

 

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Yan Etkileri

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Ürünü Açıklaması

İngiliz Karbonatı - Şifa Kimya yerli üretim
İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya
 

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Sipariş ver

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Online Kredi Kartı ile Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Kapıda Nakit Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Kapıda Kredi Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Havale ile Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Western Union ile Ödeme

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Eskişehir, Bilecik, Şanlıurfa, Konya, Çankırı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), İzlanda, Sırbistan, Karadağ, Bulgaristan, Lüksemburg gibi ve İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Umman, İran, Katar, Kuveyt, Lüksemburg gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Ücreti, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya Kapıda Ödeme, ucuza al İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satılır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü satılan yerler, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nerede satılır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü faydaları ve kullanımı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nereden alabilirim, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü satışı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nerelerde satılıyor, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nasıl kullanılır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ne işe yarar, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya yorumları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya zararlı mı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nereden alınır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satan, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satılan, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nedir, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya açıklamaları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya kullanımı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü yorum, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satışı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya faydası, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü hakkında, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya hakkında açıklama, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya uyarılar, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nerelerde satılıyor, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya yorum, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü kullanımı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nerden alabilirim, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nereden alınır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya faydaları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya hakkındaki yorumlar, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü faydaları neler, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satan yerler, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya yurtdışı sipariş, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya etkileri, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nerde, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü nerde, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ne kadar, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nerden alabilirim, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü faydaları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya zararları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü satan yerler, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ekşi, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nerede satılır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya açıklamalı detayları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü faydası, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya neye yarar, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satılan yerler, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya fiyatları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya detayları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü satan, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya yararları, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü etkileri, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya satış yerleri, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya yararlı mı, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya nasıl kullanılır, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü satış yerleri, İngiliz Karbonatı – Şifa Kimya ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

    Ürün Hakkında Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi