7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Jelli Termal Zayıflama Kemeri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 36 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
38,90 TL
24,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Jelli Termal Zayıflama Kemeri

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Kullananlar

Jelli Termal Zayıflama Kemeri kullananlar, yani tüketicilerin Jelli Termal Zayıflama Kemeri kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Jelli Termal Zayıflama Kemeri hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Ne işe yarar ?

Jelli Termal Zayıflama Kemeri hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Nasıl Kullanılır

Spor yaparken ve günlük kıyafetlerinizin altına rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Muhafaza ve Uyarı
 • Jelli Termal Zayıflama Kemeri Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Fiyatı

Jelli Termal Zayıflama Kemeri fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Belirtileri

Jelli Termal Zayıflama Kemeri içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Ürünü Açıklaması

Jelli Termal Zayıflama Kemeri

Jelli Termal Zayıflama Kemeri

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Sipariş

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Online Kredi Kartı ile Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Kapıda Nakit Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Kapıda Kredi Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Havale ile Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Western Union ile Ödeme

Jelli Termal Zayıflama Kemeri siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Iğdır, Tokat, Uşak, Kütahya, Mersin ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Monaco, Macaristan, Bosna-Hersek, Makedonya, Danimarka gibi ve Jelli Termal Zayıflama Kemeri Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Mısır, Hindistan, Bahreyn, İran, Danimarka gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Jelli Termal Zayıflama Kemeri Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Jelli Termal Zayıflama Kemeri Fiyatı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri Kredi Kartı ile Al, indirimli al Jelli Termal Zayıflama Kemeri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri etkileri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nereden alınır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri kullanımı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri yararları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri yorum, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satılır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri hakkında açıklama, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü faydası, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nerde, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü satış yerleri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nerden alabilirim, Jelli Termal Zayıflama Kemeri detayları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü hakkında, Jelli Termal Zayıflama Kemeri fiyatları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri neye yarar, Jelli Termal Zayıflama Kemeri kadınlar kulübü, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ekşi, Jelli Termal Zayıflama Kemeri zararları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nereden alabilirim, Jelli Termal Zayıflama Kemeri yararlı mı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri yorumları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nedir, Jelli Termal Zayıflama Kemeri faydaları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nerden alabilirim, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nasıl kullanılır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nerde, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü faydaları neler, Jelli Termal Zayıflama Kemeri açıklamaları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü satan yerler, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satan yerler, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nerede satılır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nerelerde satılıyor, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satan, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü kullanımı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ne kadar, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü faydaları ve kullanımı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü etkileri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri açıklamalı detayları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri faydası, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nerelerde satılıyor, Jelli Termal Zayıflama Kemeri uyarılar, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ne işe yarar, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü satışı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satış yerleri, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü yorum, Jelli Termal Zayıflama Kemeri nasıl kullanılır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nereden alınır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü satılan yerler, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü satan, Jelli Termal Zayıflama Kemeri zararlı mı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satılan yerler, Jelli Termal Zayıflama Kemeri kızlar soruyor, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satılan, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü faydaları, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü, Jelli Termal Zayıflama Kemeri yurtdışı sipariş, Jelli Termal Zayıflama Kemeri hakkındaki yorumlar, Jelli Termal Zayıflama Kemeri satışı, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü nerede satılır, Jelli Termal Zayıflama Kemeri ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin