7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR
Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR

Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 60 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
25,00 TL
10,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR

Kallina Eşek Sütü Sabunu Kaç GR?

Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 Gr

Kallina Eşek Sütü Sabunu İzin Belgesi

Kaan Dağıtım Gimat. 5. Blok No 133/1 Macunköy / ANKARA Kayıt No : TR-19-K-000

Kallina Eşek Sütü Sabunu Yorumlar

Kallina Eşek Sütü Sabunu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Kallina Eşek Sütü Sabunu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Kallina Eşek Sütü Sabunu Muhafaza ve Uyarı
 • Kallina Eşek Sütü Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Kallina Eşek Sütü Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Kallina Eşek Sütü Sabunu Yan Etkileri

Kallina Eşek Sütü Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kallina Eşek Sütü Sabunu Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Kallina Eşek Sütü Sabunu Ürünü Açıklaması

Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR
Kallina Eşek Sütü Sabunu 100 GR
 

Kallina Eşek Sütü Sabunu Sipariş ver

Kallina Eşek Sütü Sabunu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu Kapıda Nakit Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu Kapıda Kredi Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu Havale ile Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu Wester Union ile Ödeme

Kallina Eşek Sütü Sabunu siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Antalya, Erzurum, Giresun, Ağrı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Kallina Eşek Sütü Sabunu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Litvanya, Slovenya, İtalya, Moldova, İspanya gibi ve Kallina Eşek Sütü Sabunu Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Güney Kore, Özbekistan, Kıbrıs, Lübnan, İspanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kallina Eşek Sütü Sabunu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Kallina Eşek Sütü Sabunu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kallina Eşek Sütü Sabunu Fiyatı, Kallina Eşek Sütü Sabunu Kapıda Ödeme, En uygun Kallina Eşek Sütü Sabunu , Kallina Eşek Sütü Sabunu hakkındaki yorumlar, Kallina Eşek Sütü Sabunu nasıl kullanılır, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü etkileri, Kallina Eşek Sütü Sabunu uyarılar, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nerde, Kallina Eşek Sütü Sabunu , Kallina Eşek Sütü Sabunu detayları, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü yorum, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nerede satılır, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü, Kallina Eşek Sütü Sabunu satış yerleri, Kallina Eşek Sütü Sabunu hakkında açıklama, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü hakkında, Kallina Eşek Sütü Sabunu yorum, Kallina Eşek Sütü Sabunu yurtdışı sipariş, Kallina Eşek Sütü Sabunu açıklamaları, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü satan, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nereden alınır, Kallina Eşek Sütü Sabunu nerde, Kallina Eşek Sütü Sabunu nedir, Kallina Eşek Sütü Sabunu neye yarar, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü faydası, Kallina Eşek Sütü Sabunu nereden alınır, Kallina Eşek Sütü Sabunu satılır, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü satış yerleri, Kallina Eşek Sütü Sabunu satan yerler, Kallina Eşek Sütü Sabunu fiyatları, Kallina Eşek Sütü Sabunu satılan yerler, Kallina Eşek Sütü Sabunu nerelerde satılıyor, Kallina Eşek Sütü Sabunu nerden alabilirim, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Kallina Eşek Sütü Sabunu zararlı mı, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları, Kallina Eşek Sütü Sabunu yorumları, Kallina Eşek Sütü Sabunu satışı, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü satılan yerler, Kallina Eşek Sütü Sabunu nerede satılır, Kallina Eşek Sütü Sabunu satan, Kallina Eşek Sütü Sabunu faydaları, Kallina Eşek Sütü Sabunu yararlı mı, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü satan yerler, Kallina Eşek Sütü Sabunu açıklamalı detayları, Kallina Eşek Sütü Sabunu satılan, Kallina Eşek Sütü Sabunu ne kadar, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nerden alabilirim, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü satışı, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları neler, Kallina Eşek Sütü Sabunu yararları, Kallina Eşek Sütü Sabunu ne işe yarar, Kallina Eşek Sütü Sabunu etkileri, Kallina Eşek Sütü Sabunu ekşi, Kallina Eşek Sütü Sabunu faydası, Kallina Eşek Sütü Sabunu kullanımı, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü kullanımı, Kallina Eşek Sütü Sabunu nereden alabilirim, Kallina Eşek Sütü Sabunu zararları, Kallina Eşek Sütü Sabunu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi