7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR
Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR

Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 66 İndirim  
14,50 TL Kazanç  
22,00 TL
7,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Kaç GR ?

Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR

Karden Çörekotu Yağı Sabunu İzin Belgesi

Karden Tarım Ürünleri LTD.Şti Macun Mah. Gimat Toptancılar Sitesi 13. Blok No:362 Yenimahalle / ANKARA

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Kullanıcı Yorumları

Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Karden Çörekotu Yağı Sabunu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Muhafaza ve Uyarı
 • Karden Çörekotu Yağı Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Karden Çörekotu Yağı Sabunu Belirtileri

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Çörekotu Yağı Sabunu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Ürünü Açıklaması

Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR
Karden Çörekotu Yağı Sabunu 150 GR
 

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Sipariş

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Kapıda Nakit Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Kapıda Kredi Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Havale ile Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Wester Union ile Ödeme

Karden Çörekotu Yağı Sabunu siparişlerinizde Ankara, İzmir, Ardahan, Çankırı, Edirne, Çorum, Mardin ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Sırbistan, Macaristan, Malta, Bulgaristan, Yunanistan gibi ve Karden Çörekotu Yağı Sabunu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Pakistan, Vietnam, Filistin, Bangladeş, Yunanistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Karden Çörekotu Yağı Sabunu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Çörekotu Yağı Sabunu Ücreti, Karden Çörekotu Yağı Sabunu Kapıda Ödeme, ucuza al Karden Çörekotu Yağı Sabunu, Karden Çörekotu Yağı Sabunu yurtdışı sipariş, Karden Çörekotu Yağı Sabunu açıklamalı detayları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ne kadar, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satılan yerler, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nerede satılır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu neye yarar, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü satışı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu faydası, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü satış yerleri, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nedir, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü hakkında, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satış yerleri, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü faydaları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu hakkındaki yorumlar, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü etkileri, Karden Çörekotu Yağı Sabunu etkileri, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satılan, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nerden alabilirim, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nereden alabilirim, Karden Çörekotu Yağı Sabunu yararları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü kullanımı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu, Karden Çörekotu Yağı Sabunu kullanımı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nerden alabilirim, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü satan, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nerede satılır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Karden Çörekotu Yağı Sabunu detayları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ne işe yarar, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü faydaları neler, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü faydası, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü satan yerler, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü satılan yerler, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satışı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nereden alınır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü yorum, Karden Çörekotu Yağı Sabunu uyarılar, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satan yerler, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nereden alınır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu zararları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu yorum, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satılır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu faydaları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ekşi, Karden Çörekotu Yağı Sabunu satan, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü nerde, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nasıl kullanılır, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nerelerde satılıyor, Karden Çörekotu Yağı Sabunu hakkında açıklama, Karden Çörekotu Yağı Sabunu fiyatları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu zararlı mı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu nerde, Karden Çörekotu Yağı Sabunu yararlı mı, Karden Çörekotu Yağı Sabunu yorumları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu açıklamaları, Karden Çörekotu Yağı Sabunu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin