7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML
Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Kaç ML ?

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı İzin Belgesi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Numarası: TR-06-K-002694 Karden Tarım Ürünleri LTD.Şti Macun Mah. Gimat Toptancılar Sitesi 13. Blok No:362 Yenimahalle / ANKARA

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Yorumları

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı İçindekiler

Ozonlanmış Kantaron Yağı, %100 kantaron otundan distilasyon yolu ile elde edilmektedir.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Belirtileri

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Ürünü Açıklaması

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML
Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ML
 

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Satış

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Havale ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Wester Union ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı siparişlerinizde İzmir, Ankara, Ağrı, Şırnak, Bartın, Diyarbakır, Van ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İsveç, Letonya, Estonya, Litvanya gibi ve Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Bangladeş, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Fiyatı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı Kapıda Ödeme, En uygun Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ne işe yarar, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı yorumları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı faydaları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı etkileri, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü faydaları neler, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı hakkındaki yorumlar, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü satılan yerler, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nereden alınır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı yorum, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nereden alabilirim, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nereden alınır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satılır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nedir, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nerede satılır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü satışı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nerede satılır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı fiyatları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı detayları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı açıklamaları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satan yerler, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü etkileri, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nerden alabilirim, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nerde, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü faydaları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı yararları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı uyarılar, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nasıl kullanılır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü nasıl kullanılır, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü faydası, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ne kadar, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı zararlı mı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı zararları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü kullanımı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satılan yerler, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı yararlı mı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü satan, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nerde, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü hakkında, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı hakkında açıklama, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı yurtdışı sipariş, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı neye yarar, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satışı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı faydası, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satan, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nerden alabilirim, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satış yerleri, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı nerelerde satılıyor, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü satış yerleri, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı açıklamalı detayları, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü yorum, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı satılan, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı kullanımı, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ekşi, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü satan yerler, Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.