7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML
Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 50 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
30,00 TL
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Kaç ML ?

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı İzin Belgesi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Numarası: TR-06-K-002694 Karden Tarım Ürünleri LTD.Şti Macun Mah. Gimat Toptancılar Sitesi 13. Blok No:362 Yenimahalle / ANKARA

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Yorumları

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı İçindekiler

Ozonlanmış Zeytin Yağı, %100 yerli kaliteli zeytin ürünlerinden distilasyon yolu ile elde edilmektedir.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Yan Etkileri

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Ürünü Açıklaması

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML
Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı 50 ML
 

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Satış

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Havale ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Wester Union ile Ödeme

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı siparişlerinizde Ankara, İzmir, Çanakkale, Şırnak, Çorum, Muğla, Kilis ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Avusturya, Norveç, Litvanya, Ukrayna, Belarus, İrlanda gibi ve Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Bahreyn, Bhutan, Tayland, Endonezya, İrlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Fiyat, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı Kapıda Ödemeli, indirimli Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı yorumları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı fiyatları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı faydası, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü faydaları neler, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı etkileri, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satılan yerler, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nerde, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satışı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü satışı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı yararları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü satan, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı hakkında açıklama, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ekşi, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satılan, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı neye yarar, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü faydası, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü satış yerleri, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı yorum, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nereden alınır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı zararlı mı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü faydaları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ne kadar, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nerelerde satılıyor, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satan yerler, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satılır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı faydaları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nerden alabilirim, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü satan yerler, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı zararları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nasıl kullanılır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı açıklamalı detayları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nerden alabilirim, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satış yerleri, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı satan, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nerde, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı uyarılar, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü satılan yerler, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nedir, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü hakkında, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı yararlı mı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü yorum, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı hakkındaki yorumlar, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı açıklamaları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı kullanımı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nerede satılır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü etkileri, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ne işe yarar, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı yurtdışı sipariş, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü kullanımı, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı detayları, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nasıl kullanılır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nereden alınır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı nereden alabilirim, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü nerede satılır, Karden Ozonlanmış Zeytin Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi