7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Karden Sarımsak Özlü Şampuan 150 GR

Karden Sarımsak Özlü Sabun 150 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Karden Sarımsak Özlü Sabun 150 GR

Karden Sarımsak Özlü Sabun Kaç GR ?

Karden Sarımsak Özlü Sabun 150 GR

Karden Sarımsak Özlü Sabun İzin Belgesi

Karden Tarım Ürünleri LTD.Şti Macun Mah. Gimat Toptancılar Sitesi 13. Blok No:362 Yenimahalle / ANKARA

Karden Sarımsak Özlü Sabun Yorumlar

Karden Sarımsak Özlü Sabun ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Karden Sarımsak Özlü Sabun hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Karden Sarımsak Özlü Sabun Muhafaza ve Uyarı
 • Karden Sarımsak Özlü Sabun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Karden Sarımsak Özlü Sabun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Karden Sarımsak Özlü Sabun Belirtileri

Karden Sarımsak Özlü Sabun Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Sarımsak Özlü Sabun Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Karden Sarımsak Özlü Sabun Ürünü Açıklaması

Karden Sarımsak Özlü Sabun 150 GR
Karden Sarımsak Özlü Şampuan 150 GR
 

Karden Sarımsak Özlü Sabun Satış

Karden Sarımsak Özlü Sabun Online Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun Kapıda Nakit Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun Kapıda Kredi Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun Havale ile Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun Wester Union ile Ödeme

Karden Sarımsak Özlü Sabun siparişlerinizde İzmir, Ankara, Niğde, Kastamonu, Diyarbakır, Şanlıurfa, Amasya ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Karden Sarımsak Özlü Sabun Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Arnavutluk, İspanya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Hırvatistan gibi ve Karden Sarımsak Özlü Sabun Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Mısır, İran, Güney Kore, Maldivler, Hırvatistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Sarımsak Özlü Sabun Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Karden Sarımsak Özlü Sabun Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Karden Sarımsak Özlü Sabun Ücreti, Karden Sarımsak Özlü Sabun Kapıda Ödemeli, ucuza al Karden Sarımsak Özlü Sabun, Karden Sarımsak Özlü Sabun kullanımı, Karden Sarımsak Özlü Sabun uyarılar, Karden Sarımsak Özlü Sabun fiyatları, Karden Sarımsak Özlü Sabun ne işe yarar, Karden Sarımsak Özlü Sabun nerden alabilirim, Karden Sarımsak Özlü Sabun zararları, Karden Sarımsak Özlü Sabun, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nerde, Karden Sarımsak Özlü Sabun nerede satılır, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nerelerde satılıyor, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü yorum, Karden Sarımsak Özlü Sabun ekşi, Karden Sarımsak Özlü Sabun yorumları, Karden Sarımsak Özlü Sabun hakkındaki yorumlar, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nerede satılır, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü satılan yerler, Karden Sarımsak Özlü Sabun yararlı mı, Karden Sarımsak Özlü Sabun açıklamaları, Karden Sarımsak Özlü Sabun ne kadar, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü faydaları neler, Karden Sarımsak Özlü Sabun faydası, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü satan yerler, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü hakkında, Karden Sarımsak Özlü Sabun yararları, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nasıl kullanılır, Karden Sarımsak Özlü Sabun satış yerleri, Karden Sarımsak Özlü Sabun satan yerler, Karden Sarımsak Özlü Sabun satışı, Karden Sarımsak Özlü Sabun nerde, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü satan, Karden Sarımsak Özlü Sabun nedir, Karden Sarımsak Özlü Sabun açıklamalı detayları, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü faydaları, Karden Sarımsak Özlü Sabun satılan, Karden Sarımsak Özlü Sabun yorum, Karden Sarımsak Özlü Sabun hakkında açıklama, Karden Sarımsak Özlü Sabun zararlı mı, Karden Sarımsak Özlü Sabun faydaları, Karden Sarımsak Özlü Sabun nasıl kullanılır, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü kullanımı, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nerden alabilirim, Karden Sarımsak Özlü Sabun detayları, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü, Karden Sarımsak Özlü Sabun nerelerde satılıyor, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü etkileri, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü satış yerleri, Karden Sarımsak Özlü Sabun satılır, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü faydaları ve kullanımı, Karden Sarımsak Özlü Sabun nereden alabilirim, Karden Sarımsak Özlü Sabun etkileri, Karden Sarımsak Özlü Sabun nereden alınır, Karden Sarımsak Özlü Sabun satılan yerler, Karden Sarımsak Özlü Sabun yurtdışı sipariş, Karden Sarımsak Özlü Sabun neye yarar, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü nereden alınır, Karden Sarımsak Özlü Sabun satan, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü satışı, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü faydası, Karden Sarımsak Özlü Sabun ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.