7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Sabunlar > Kont Eşek Sütü Sabunu 100 GR

Kont Eşek Sütü Sabunu 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 54 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
26,00 TL
12,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Kont Eşek Sütü Sabunu 100 GR

Kont Eşek Sütü Sabunu Kaç GR ?

Kont Eşek Sütü Sabunu 100 GR

Kont Eşek Sütü Sabunu Ürün Barkod Numarası

8650769226597

Kont Eşek Sütü Sabunu Kullananlar

Kont Eşek Sütü Sabunu kullananlar, yani tüketicilerin Kont Eşek Sütü Sabunu kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Kont Eşek Sütü Sabunu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Kont Eşek Sütü Sabunu İçinde Bulunanlar

Donkey milk, sodium palm kernelate, water parfüme, glycerine, palm acid, palm kernel acid, tetra sodium EDTA

Kont Eşek Sütü Sabunu Etkileri

Kont Eşek Sütü Sabunu hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Kont Eşek Sütü Sabunu Muhafaza ve Uyarı
 • Kont Eşek Sütü Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Kont Eşek Sütü Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Kont Eşek Sütü Sabunu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Kont Eşek Sütü Sabunu Fiyatı

Kont Eşek Sütü Sabunu fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Kont Eşek Sütü Sabunu Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kont Eşek Sütü Sabunu Zararları

Kont Eşek Sütü Sabunu içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Kont Eşek Sütü Sabunu Ürünü Açıklaması

Kont Eşek Sütü Sabunu

Kont Eşek Sütü Sabunu

Kont Eşek Sütü Sabunu Sipariş

Kont Eşek Sütü Sabunu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu Kapıda Nakit Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu Kapıda Kredi Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu Havale ile Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu Western Union ile Ödeme

Kont Eşek Sütü Sabunu siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Afyonkarahisar, Kayseri, Bursa, Kilis, Bayburt ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Kont Eşek Sütü Sabunu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Avusturya, Monaco, İspanya, San Marino, İtalya, Hırvatistan gibi ve Kont Eşek Sütü Sabunu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Suriye, İsrail, Suudi Arabistan, Pakistan, Hırvatistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kont Eşek Sütü Sabunu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Kont Eşek Sütü Sabunu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kont Eşek Sütü Sabunu Fiyat, Kont Eşek Sütü Sabunu Kapıda Ödeme, En uygun Kont Eşek Sütü Sabunu, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları, Kont Eşek Sütü Sabunu ekşi, Kont Eşek Sütü Sabunu açıklamaları, Kont Eşek Sütü Sabunu zararları, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü kullanımı, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü faydası, Kont Eşek Sütü Sabunu yararlı mı, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü satışı, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü satan yerler, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü etkileri, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü satış yerleri, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Kont Eşek Sütü Sabunu satılan yerler, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü faydaları neler, Kont Eşek Sütü Sabunu uyarılar, Kont Eşek Sütü Sabunu yararları, Kont Eşek Sütü Sabunu nerden alabilirim, Kont Eşek Sütü Sabunu zararlı mı, Kont Eşek Sütü Sabunu, Kont Eşek Sütü Sabunu yorumları, Kont Eşek Sütü Sabunu satılan, Kont Eşek Sütü Sabunu nerde, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü satılan yerler, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Kont Eşek Sütü Sabunu hakkında açıklama, Kont Eşek Sütü Sabunu satan yerler, Kont Eşek Sütü Sabunu kadınlar kulübü, Kont Eşek Sütü Sabunu nedir, Kont Eşek Sütü Sabunu kullanımı, Kont Eşek Sütü Sabunu detayları, Kont Eşek Sütü Sabunu ne kadar, Kont Eşek Sütü Sabunu fiyatları, Kont Eşek Sütü Sabunu satılır, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü yorum, Kont Eşek Sütü Sabunu nasıl kullanılır, Kont Eşek Sütü Sabunu etkileri, Kont Eşek Sütü Sabunu yorum, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü satan, Kont Eşek Sütü Sabunu satış yerleri, Kont Eşek Sütü Sabunu satan, Kont Eşek Sütü Sabunu açıklamalı detayları, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nerden alabilirim, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nerede satılır, Kont Eşek Sütü Sabunu neye yarar, Kont Eşek Sütü Sabunu faydaları, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü hakkında, Kont Eşek Sütü Sabunu hakkındaki yorumlar, Kont Eşek Sütü Sabunu kızlar soruyor, Kont Eşek Sütü Sabunu ne işe yarar, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nerde, Kont Eşek Sütü Sabunu yurtdışı sipariş, Kont Eşek Sütü Sabunu satışı, Kont Eşek Sütü Sabunu faydası, Kont Eşek Sütü Sabunu nereden alınır, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü nereden alınır, Kont Eşek Sütü Sabunu nerelerde satılıyor, Kont Eşek Sütü Sabunu nereden alabilirim, Kont Eşek Sütü Sabunu nerede satılır, Kont Eşek Sütü Sabunu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi