7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Çeşitli Lokman Hekim Ürünleri > Kureyşi Hint Kınası Siyah

Kureyşi Hint Kınası Siyah

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
4,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Kureyşi Hint Kınası Siyah

Kureyşi Hint Kınası Siyah Kullanıcı Yorumları

Kureyşi Hint Kınası Siyah ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Kureyşi Hint Kınası Siyah hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Kureyşi Hint Kınası Siyah İçinde Bulunanlar

Kureyşi desen kınası ile elinize istediğiniz deseni uygulayabilirsiniz.

* Kureyşi kına deride sürekli kalıcı değildir

* Kulanıma hazır kırem kıvamındadır.

* Abdeste engel değildir.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Ne işe yarar ?

Kureyşi Hint Kınası Siyah hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Muhafaza ve Uyarı
 • Kureyşi Hint Kınası Siyah Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Kureyşi Hint Kınası Siyah ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Kureyşi Hint Kınası Siyah ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Kureyşi Hint Kınası Siyah Belirtileri

Kureyşi Hint Kınası Siyah içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Ürünü Açıklaması

Kureyşi Hint Kınası Siyah yerli üretim
Kureyşi Hint Kınası Siyah
 

Kureyşi Hint Kınası Siyah Sipariş ver

Kureyşi Hint Kınası Siyah Online Kredi Kartı ile Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah Kapıda Nakit Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah Kapıda Kredi Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah Havale ile Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah Western Union ile Ödeme

Kureyşi Hint Kınası Siyah siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Hakkâri, Aksaray, Şırnak, Artvin, Burdur ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Sırbistan, Slovakya, İzlanda, İspanya, Monaco gibi ve Kureyşi Hint Kınası Siyah Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Umman, Japonya, Filipinler, İsrail, Monaco gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Kureyşi Hint Kınası Siyah Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Kureyşi Hint Kınası Siyah Ücreti, Kureyşi Hint Kınası Siyah Kapıda Ödeme, indirimli Kureyşi Hint Kınası Siyah, Kureyşi Hint Kınası Siyah satılır, Kureyşi Hint Kınası Siyah yararlı mı, Kureyşi Hint Kınası Siyah nerden alabilirim, Kureyşi Hint Kınası Siyah satılan yerler, Kureyşi Hint Kınası Siyah ekşi, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü etkileri, Kureyşi Hint Kınası Siyah detayları, Kureyşi Hint Kınası Siyah yurtdışı sipariş, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nerede satılır, Kureyşi Hint Kınası Siyah yorum, Kureyşi Hint Kınası Siyah zararlı mı, Kureyşi Hint Kınası Siyah satılan, Kureyşi Hint Kınası Siyah etkileri, Kureyşi Hint Kınası Siyah neye yarar, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü faydaları ve kullanımı, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü faydaları, Kureyşi Hint Kınası Siyah yorumları, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü, Kureyşi Hint Kınası Siyah ne işe yarar, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nerden alabilirim, Kureyşi Hint Kınası Siyah hakkındaki yorumlar, Kureyşi Hint Kınası Siyah uyarılar, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü faydası, Kureyşi Hint Kınası Siyah zararları, Kureyşi Hint Kınası Siyah nereden alabilirim, Kureyşi Hint Kınası Siyah kullanımı, Kureyşi Hint Kınası Siyah açıklamaları, Kureyşi Hint Kınası Siyah hakkında açıklama, Kureyşi Hint Kınası Siyah satış yerleri, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nerelerde satılıyor, Kureyşi Hint Kınası Siyah faydası, Kureyşi Hint Kınası Siyah nerelerde satılıyor, Kureyşi Hint Kınası Siyah nereden alınır, Kureyşi Hint Kınası Siyah nerde, Kureyşi Hint Kınası Siyah nedir, Kureyşi Hint Kınası Siyah nerede satılır, Kureyşi Hint Kınası Siyah ne kadar, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nasıl kullanılır, Kureyşi Hint Kınası Siyah satan yerler, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü yorum, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü faydaları neler, Kureyşi Hint Kınası Siyah satan, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nerde, Kureyşi Hint Kınası Siyah faydaları, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü satış yerleri, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü satan, Kureyşi Hint Kınası Siyah nasıl kullanılır, Kureyşi Hint Kınası Siyah satışı, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü hakkında, Kureyşi Hint Kınası Siyah yararları, Kureyşi Hint Kınası Siyah, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü nereden alınır, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü kullanımı, Kureyşi Hint Kınası Siyah fiyatları, Kureyşi Hint Kınası Siyah açıklamalı detayları, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü satışı, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü satılan yerler, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü satan yerler, Kureyşi Hint Kınası Siyah ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi