7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Medishop Manyetik Sırt Yeleği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 42 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
33,00 TL
19,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Medishop Manyetik Sırt Yeleği

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Yorumlar

Medishop Manyetik Sırt Yeleği kullananlar, yani tüketicilerin Medishop Manyetik Sırt Yeleği kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Medishop Manyetik Sırt Yeleği hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Ne işe yarar ?

Medishop Manyetik Sırt Yeleği hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Nasıl Uygulanır

Manyetik bölümü vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirin ve belinizin etrafına sarın. Kemerin genişliğini, bantlı bölümden ayarlayabilirsiniz.

Kimler Bel Korsesi Kullanamaz:

Kalp pili, otomatik defibrilatör, ensülin pompası kullanan kişilerin kullanmaması gereklidir.

Açık yara üzerinde kullanılmamalıdır.

Vücut içerisinde platin, metal çivi ve protesi olan kişilerin doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Muhafaza ve Uyarı
 • Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Fiyatı

Medishop Manyetik Sırt Yeleği fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Zararları

Medishop Manyetik Sırt Yeleği içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Ürünü Açıklaması

Medishop Manyetik Sırt Yeleği

Medishop Manyetik Sırt Yeleği

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Siparişi

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Online Kredi Kartı ile Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Kapıda Nakit Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Kapıda Kredi Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Havale ile Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Western Union ile Ödeme

Medishop Manyetik Sırt Yeleği siparişlerinizde Ankara, İzmir, Kars, Erzincan, Kırklareli, Batman, Sakarya ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Avusturya, İngiltere, Norveç, İsveç, Monaco, Yunanistan gibi ve Medishop Manyetik Sırt Yeleği Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Yemen, Afganistan, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Medishop Manyetik Sırt Yeleği Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Medishop Manyetik Sırt Yeleği Ücreti, Medishop Manyetik Sırt Yeleği Kapıda Ödemeli, En ucuz Medishop Manyetik Sırt Yeleği, Medishop Manyetik Sırt Yeleği hakkındaki yorumlar, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nereden alabilirim, Medishop Manyetik Sırt Yeleği detayları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği neye yarar, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satılan, Medishop Manyetik Sırt Yeleği faydası, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ekşi, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü faydaları neler, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nerelerde satılıyor, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nasıl kullanılır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği kızlar soruyor, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü faydası, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satılır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği açıklamalı detayları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği yorumları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satan yerler, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nereden alınır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nasıl kullanılır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği zararları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü satışı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü satan yerler, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nerden alabilirim, Medishop Manyetik Sırt Yeleği etkileri, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nerede satılır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü hakkında, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nedir, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ne işe yarar, Medishop Manyetik Sırt Yeleği faydaları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nerede satılır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği yararlı mı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satış yerleri, Medishop Manyetik Sırt Yeleği kullanımı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği, Medishop Manyetik Sırt Yeleği açıklamaları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği zararlı mı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satılan yerler, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü faydaları ve kullanımı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü etkileri, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü satan, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü yorum, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü kullanımı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nerelerde satılıyor, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü satış yerleri, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satan, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nerde, Medishop Manyetik Sırt Yeleği hakkında açıklama, Medishop Manyetik Sırt Yeleği uyarılar, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nerde, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ne kadar, Medishop Manyetik Sırt Yeleği yararları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü nerden alabilirim, Medishop Manyetik Sırt Yeleği kadınlar kulübü, Medishop Manyetik Sırt Yeleği yurtdışı sipariş, Medishop Manyetik Sırt Yeleği satışı, Medishop Manyetik Sırt Yeleği fiyatları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği nereden alınır, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü faydaları, Medishop Manyetik Sırt Yeleği yorum, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü satılan yerler, Medishop Manyetik Sırt Yeleği ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi